Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 9 °C Z-ZR vējš 6.1 m/s
Otrdiena, 2018. gada 25. SeptembrisVārda dienu svin: Rodrigo, Rauls

Akadēmijas–Driksas krustojumā satiksme notiks pa vienu joslu

Ilze Knusle-Jankevica
Šodien būvdarbi sāksies Akadēmijas ielas posmā no Driksas ielas līdz Lielajai ielai, tāpēc šajā posmā un arī Akadēmijas un Driksas ielas krustojumā būs ierobežota satiksme – kustība notiks pa vienu joslu, informē pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» projektu vadītāja Aļona Virviča-Jansone stāsta, ka Akadēmijas ielas posmā no Raiņa ielas līdz Driksas ielai komunikāciju izbūves darbi ir noslēgušies un turpināsies ielas posmā no Driksas ielas līdz Lielajai ielai. «Vispirms tiks nofrēzēts asfalts, tad sekos komunikāciju izbūve,» viņa norāda.

Satiksme Akadēmijas ielas posmā no Raiņa ielas līdz Driksas ielai joprojām ir slēgta, atļaujot vien piekļuvi pie objektiem.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka Akadēmijas ielas posms tiek rekonstruēts, īstenojot projektu «Asfaltbetona seguma atjaunošana Akadēmijas ielas posmā no Raiņa ielas līdz Lielai ielai, Jelgavā». Pēc projekta noslēgšanās Akadēmijas ielas posmā no Raiņa ielas līdz Driksas ielai būs divas braukšanas joslas, pie muzeja veidojot «kabatiņas» automašīnu novietošanai, savukārt pie Zemgales apgabaltiesas tiks pārcelta autobusu pietura «Banka», kas līdz šim atradās pie Jāņa Čakstes pieminekļa. Akadēmijas ielas posmā no Driksas ielas līdz Lielajai ielai būs trīs braukšanas joslas.

Foto: Austris Auziņš

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti