Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

Veidos grāmatu par izciliem jelgavniekiem

Ģirts Pommers
Jelgavas pašvaldība sadarbībā ar biedrību «Kultūras un mākslas centrs «Nātre»» īstenos projektu «Jelgavnieki Latvijā un pasaulē» ar mērķi izdot grāmatu par izcilām personībām – profesionāļiem savā darbības jomā, kuras popularizējušas Jelgavas vārdu Latvijā un pasaulē. Grāmatu plānots izdot latviešu un angļu valodās kā īpašu dāvanu jelgavniekiem un pilsētas viesiem. Grāmatas tapšanā aicināti iesaistīties arī jelgavnieki.

Kā informē projekta īstenotāji, grāmatā plānotas vairākas nodaļas: kultūra un māksla, sports, izglītība un zinātne, reliģija, ģimene, politika, uzņēmējdarbība, medicīna un veterinārmedicīna. Īpaša nodaļa tiks veltīta jelgavnieku ģimenēm, dzimtām. Grāmatas tapšanā var līdzdarboties ikviens, palīdzot apzināt pilsētas izcilos līdzcilvēkus un iesniegt Jelgavas personību pieteikumus līdz šī gada 1. augustam, norādot personas vārdu, uzvārdu, nozari, kurā tā darbojusies, īsumā aprakstot tās veikumu un saistību ar Jelgavu, kā arī minot to, kādēļ šī personība būtu pelnījusi būt starp izcilajiem jelgavniekiem. Iesniegtie ierosinājumi tiks izvērtēti, lai pēc tam ar personībām veiktu intervijas un veidotu grāmatu.

Pieteikumu iespējams iesniegt vairākos veidos: aizpildot drukātu pieteikuma formu un to nogādājot klātienē Jelgavas pilsētas domes Klientu apkalpošanas centrā (Lielajā ielā 11), elektroniski iesūtot pa e-pasta adresi redaktors@dome.jelgava.lv vai aizpildot tiešsaistē.

AIZPILDĪT ANKETU

ANKETA DRUKĀŠANAI

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru