Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C ZA vējš 1.7 m/s
Otrdiena, 2018. gada 20. NovembrisVārda dienu svin: Anda, Andīna

Var pieteikt izgaismotākos pilsētvides objektus

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas pašvaldība izsludina konkursu «Gaišākais pilsētvides objekts Jelgavā 2017», kurā līdz 27. decembrim iedzīvotājus tradicionāli aicina pieteikt savu, kaimiņa vai kādu pilsētā redzētu izrotātu un izgaismotu objektu. Pašvaldība aicina ikvienu pievērst uzmanību spožām iestāžu un uzņēmumu namu fasādēm, izgaismotām privātmājām un to apkārtnei, kā arī daudzdzīvokļu māju balkoniem un lodžijām, ko saimnieki dekorējuši ar izdomu.

Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrisko attiecību pārvaldē norāda, ka pieteiktie objekti tiks vērtēti dažādās kategorijās: pašvaldības iestādes un uzņēmumi; izglītības iestādes; tirdzniecības centri un veikali, uzņēmumi; privātās dzīvojamās mājas; daudzdzīvokļu māju spožākie balkoni vai lodžijas, kā arī spožākā pilsētas iela.

Objektus konkursam var pieteikt klātienē Jelgavas pilsētas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, pa tālruni 63005522, 63005558 vai elektroniski, rakstot pa e-pastu prese@dome.jelgava.lv. Piesakot objektu, jānorāda nominācija, objekta adrese, īpašnieks, pieteicēja vārds, uzvārds un tālruņa numurs. Piesakot objektu elektroniski, vēlams pievienot arī izgaismotā objekta attēlu.

Konkurss notiek jau 13. gadu, un arī šogad konkursa vērtēšanas komisija galvenokārt pievērsīs uzmanību izgaismotā objekta atbilstībai svētku tradīcijām un pilsētvidei, kā arī noformējuma gaumīgumam. Jāpiebilst, ka konkursā netiks vērtēti divu iepriekšējo gadu konkursa pirmo vietu ieguvēji. Uzvarētājus suminās 2018. gada sākumā, un par noslēguma pasākumu viņus informēs personīgi.

Konkursa vērtēšanas komisiju vadīs Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Jurijs Strods. Komisijas sastāvā būs Būvvaldes galvenā māksliniece Laura Vizbule, Būvvaldes ainavu arhitekts Andrejs Lomakins, Būvvaldes arhitekte eksperte Zeltīte Bīmane, pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes komunikācijas un mediju attiecību galvenā speciāliste Līga Klismeta, pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» projektu vadītāja Eva Kidere un pilsētas zaļo zonu apsaimniekošanas speciāliste Ilze Gamorja.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti