Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C ZA vējš 1.7 m/s
Otrdiena, 2018. gada 20. NovembrisVārda dienu svin: Anda, Andīna

Uzvaras un Aspazijas ielā sakārtotas ietves

Anastasija Miteniece
Turpinot uzlabot pilsētas infrastruktūru, posmā no Uzvaras ielas 4 līdz Uzvaras ielai 8 rekonstruēta vecā asfaltbetona ietve, savukārt Aspazijas ielas posmā no Īsās ielas līdz krustojumam ar Dambja ielu izbūvēta jauna ietve un gājēju pāreja, informē pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība».

Uzvaras ielā jau iepriekš ietve rekonstruēta posmā līdz Uzvaras ielai 4, savukārt šobrīd ietves segums atjaunots arī posmā no Uzvaras ielas 4 līdz Uzvaras ielai 8. Rekonstrukcijas darbu laikā asfaltbetona vietā ieklāts bruģis, kā arī noasfaltēta iebrauktuve pie Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes ēkas.

Savukārt Aspazijas ielas posmā no Īsās ielas līdz krustojumam ar Dambja ielu izbūvēta jauna ietve. «Pilsētsaimniecībā» skaidro, ka iepriekš šajā ceļa posmā ietve nav bijusi un iedzīvotājiem, tostarp dodoties uz autobusu pieturu, kā arī bērnudārzu Aspazijas ielā no Dambja ielas puses, nācās mērot ceļu pa brauktuvi.

Dambja ielā pie krustojuma ar Aspazijas ielu izbūvēta arī neregulēta gājēju pāreja, pie kuras uzstādītas attiecīgas ceļa zīmes, uzklāts horizontālais marķējums, kā arī nodrošināts papildu apgaismojums.

Darbus Uzvaras ielā veica SIA «Alejas projekti» par līgumsummu 37 440,08 eiro bez PVN, savukārt Aspazijas ielā – SIA «Kulk» par 45 882,61 eiro bez PVN.

Foto: «Pilsētsaimniecība»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru