Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 12 °C DR vējš 4.9 m/s
Piektdiena, 2018. gada 22. JūnijsVārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Talkai pieteikta 41 vieta

Anastasija Miteniece
Šogad Lielā talka Latvijā notiks 22. aprīlī, un joprojām turpinās talkošanas vietu pieteikšana. Līdz šodienai Jelgavas pilsētā pieteikta jau 41 talkošanas vieta un reģistrēti vairāk nekā 1475 talkot gribētāji.

«Cilvēki katru gadu ir arvien aktīvāki. Pagājušajā gadā tie bija ap 3000 dalībnieku aptuveni 40 talkošanas vietās, taču arī šogad paredzam iedzīvotāju aktīvu iesaistīšanos,» norāda SIA «Zemgales Eko» valdes loceklis un Lielās talkas koordinators Jelgavā Aleksejs Jankovskis, aiciot ne tikai pamanīt un turpināt atzīmēt piesārņotās vietas pilsētā, bet arī izrādīt iniciatīvu labiekārtošanas darbos, piedāvājot konkrētas idejas. «Iepriekš vienojoties, būs iespēja saņemt nepieciešamo atbalstu arī labiekārtošanas darbiem,» tā A.Jankovskis.

Oficiāli reģistrēties Lielajai talkai iespējams mājaslapā www.talkas.lv izveidotajā piesārņoto vietu kartē vai arī sazinoties ar A.Jankovski pa tālruni 63023511, 29357119 vai e-pastu aleksejs.jankovskis@eko.jelgava.lv.

A.Jankovskis informē, ka oficiāla reģistrācija mājaslapā ir iespējama līdz 20. aprīlim, taču koordinators pieņems pieteikumus arī Lielās talkas rītā. Tiem, kuri vēlas reģistrēt pašu izvēlētu talkas vietu, mājaslapā vai ar koordinatora starpniecību jānorāda precīza adrese un talkas vadītāja kontaktinformācija. Pārējiem talkot gribētājiem ir jāpiesaka sava dalība jebkurā vēlamā talkošanas vietā. Par darba cimdiem un atkritumu maisiem talkas rītā no pulksten 9 gādās A.Jankovskis. Lielās talkas maisos savāktie atkritumi pēc talkas bez maksas nonāks atkritumu poligonā «Brakšķi».

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Liza attēls

Jā, talka ir laba lieta. Bet vai neesat pamanījuši, ka katru gadu to savākto mēslu ir vairāk? Un tad lielās, cik nu daudz šogad savākts..

Pievienot komentāru

Saistītie raksti