Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

Šovasar izveidos divus jaunus rotaļu laukumus

Ilze Knusle-Jankevica
Garozas ielā starp ēkām 36 un 34 uz pašvaldībai piederošās zemes sākušies bērnu rotaļu laukuma izbūves darbi. «Šī rajona iedzīvotāji vairākkārt lūguši pašvaldībai rast iespēju izveidot rotaļu laukumu uz pašvaldībai piederošās zemes,» norāda pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» vadītājs Māris Mielavs.

Garozas ielā paredzēts izveidot 146 kvadrātmetrus lielu smilts seguma laukumu ar rotaļu ierīcēm, kas piemērotas gan mazākiem, gan lielākiem bērniem. «Pilsētsaimniecības» projektu vadītāja Aļona Virviča-Jansone stāsta, ka laukumā iecerēts uzstādīt šūpoles uz atsperes, divvietīgas šūpoles, kā arī rotaļu elementu komplektu, kurā ir slīdkalniņš, alpīnisma siena un tīkla šūpoles – līdzīgas tām, kādas atrodas Lielupes krasta promenādes rotaļu laukumā.

Darbi šobrīd notiek arī rotaļu laukumā Loka maģistrālē 5, kur tiek atjaunotas nolietojušās konstrukcijas un papildus uzstādīti jauni rotaļu elementi. «Šo laukumu papildinās divvietīgas šūpoles, šūpoles uz atsperes jeb skuteris un divas daudzfunkcionālas konstrukcijas. Mazākiem bērniem piemērota būs konstrukcija ar virvju sienu, slīdkalniņu un kāpšanas sienu, bet vecākiem bērniem – rotaļu komplekts ar slīdkalniņu, šūpolēm un alpīnisma sienu,» informē A.Virviča-Jansone.

Darbus abos laukumos veic SIA «Z Company», kas piedāvāja zemāko cenu būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādei un realizācijai. Garozas ielas laukuma izbūve izmaksās 4068, 63 eiro ar PVN, bet Loka maģistrāles laukuma atjaunošana – 3687,78 eiro ar PVN. Darbus rotaļu laukumos plānots pabeigt līdz 9. jūnijam.

Vēl šovasar plānots izveidot bērnu rotaļu laukumu pie Miezītes bibliotēkas Kooperatīva ielā, paplašinot pērn izveidoto āra trenažieru laukumu ar rotaļu elementiem. M.Mielavs norāda, ka šobrīd tiek izstrādāta projekta tehniskā dokumentācija un plānots, ka darbi varētu sākties vasaras vidū.

Foto: Austris Auziņš

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Jautājums attēls

Kapēc (Garozas ielas 34 un 36 māju pagalmā) šodien 12.06 atkal ir drošības lentes ap laukumiņu un to metina un labo!! Ja jau no 08.06 desmitiem bērnu jau tur ir rotaļājušie (tajā dienā lentes tika noņemtas). Vajadzēja "pa fikso" uztaisīt un tagad visu pārlabot?? BRT KĀ AR BĒRNU DROŠĪBU??? Par to kāds domā?? Gribētu dzirdēt atbildīgo amatpersonu viedokli?
Lietotāja Tante attēls

Ir jau jauki, ka veido jaunus, bet kā tad ar vecajiem? Mums pagalmā noņēma smilšu kasti, un vēl daudz ko citu. Un tagad? Kur tad lai bērni spēlējas?
Lietotāja san4a attēls

supr,man patik kad atbrauc uz Latviju ir visur brnu laukumini,nevajag meklet,izej tik no majam...diemzel Irija 1-2 laukumini uz visu pilsetu....

Pievienot komentāru

Saistītie raksti