Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 1 °C A vējš 0.9 m/s
Otrdiena, 2018. gada 20. NovembrisVārda dienu svin: Anda, Andīna

Sākusies izgaismotāko pilsētvides objektu pieteikšana

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludinājusi konkursu «Gaišākais pilsētvides objekts», kurā var pieteikt savu, kaimiņa vai kādu pilsētā pamanītu izrotātu un izgaismotu objektu. Ikviens aicināts pievērst uzmanību spožām iestāžu un uzņēmumu namu fasādēm, izgaismotām privātmājām un to apkārtnei, daudzdzīvokļu māju balkoniem un lodžijām, ko saimnieki dekorējuši ar izdomu un gaumi. Ziemassvētkiem un gadu mijai sapostos objektus pilsētā var pieteikt līdz 27. decembrim.

Pieteiktie objekti tiks vērtēti vairākās kategorijās: pašvaldības iestādes un uzņēmumi; izglītības iestādes; tirdzniecības centri un veikali; uzņēmumi; privātās dzīvojamās mājas; daudzdzīvokļu māju spožākie balkoni vai lodžijas; spožākā pilsētas iela.

Objektus konkursam var pieteikt personīgi Jelgavas pilsētas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, pa tālruni 63005522, 63005558 vai e-pastu prese@dome.jelgava.lv. Piesakot objektu, jānorāda nominācija, objekta adrese, īpašnieks, pieteicēja vārds, uzvārds un tālruņa numurs. Piesakot objektu elektroniski, vēlams pievienot izgaismotā objekta attēlu.

Konkurss notiek jau divpadsmito gadu, un arī šoreiz tajā tiks ņemta vērā objekta atbilstība svētku tradīcijām un pilsētvidei, kā arī noformējuma gaumīgums. Konkursā netiks vērtēti divu iepriekšējo gadu konkursa pirmo vietu ieguvēji, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes speciāliste Līga Klismeta.

Konkursa uzvarētāji tiks sumināti 2017. gada sākumā un par noslēguma pasākumu tiks informēti personīgi.

Vērtēšanas komisiju vadīs Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Jurijs Strods. Komisijas sastāvā būs Būvvaldes galvenā māksliniece Laura Vizbule, Būvvaldes pilsētas ainavu arhitekts Andrejs Lomakins, Būvvaldes arhitekte eksperte Zeltīte Bīmane, pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes Komunikācijas un mediju attiecību galvenā speciāliste Līga Klismeta, pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» Apsaimniekošanas nodaļas speciāliste Inga Larina un pilsētas zaļo zonu apsaimniekošanas speciāliste Ilze Gamorja.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti