Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 9 °C Z-ZR vējš 6.1 m/s
Otrdiena, 2018. gada 25. SeptembrisVārda dienu svin: Rodrigo, Rauls

Remontē Meža kapsētas kapliču

Anastasija Miteniece
​Meža kapsētas kapličā Bauskas ielā 12C tiek veikts atvadu zāles un priekštelpas kosmētiskais remonts. Būvdarbi jau ir sākušies un plānoti līdz 30. jūnijam.

Meža kapsētas kapličas remontdarbu laikā paredzēta atvadu zāles grīdas izlīdzināšana, griestu un durvju remonts, metālkaluma lustru pārkrāsošana, dekoratīvās sienas un postamenta izgatavošana zārka novietošanai, kā arī priekštelpas sienu un griestu krāsošana, informē pilsētas pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» Kapsētu apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Solvita Vaivode. Darbus kapličā veic SIA «Bekoteks», kas izvēlēts cenu aptaujas rezultātā, līgumcena ir 6726,50 eiro (ar PVN).

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau informēja, ka Meža kapos aprīļa beigās sākās kapu teritorijas paplašināšanas otrās kārtas darbi. Paredzēts izbūvēt drenāžu, pievest un uzbērt smilti, izveidot grants seguma celiņus, izbūvēt saimnieciskā ūdens ņemšanas aku, uzstādīt labiekārtojuma elementus un apzaļumot teritoriju, iestādot kokus un krūmus. Kapu paplašināšanas darbus veic SIA «Kulk» par līgumcenu 60 767,75 eiro (bez PVN). Plānots, ka jau septembrī Meža kapu jaunajā daļā varēs sākt apbedīt.

Foto: Austris Auziņš

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti