Meklēšanas forma

Apmācies 7 °C DR vējš 4.1 m/s
Trešdiena, 2018. gada 26. SeptembrisVārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Pilsētā izvietos konteinerus lielgabarīta atkritumiem

www.jelgavasvestnesis.lv
Aprīlis Jelgavas pilsētā ir Spodrības mēnesis, kura laikā ikviens aicināts sakopt un labiekārtot savas mājas un darbavietas apkārtni. Lai iedzīvotājiem, tīrot apkārtni, pagrabus un šķūnīšus, nodrošinātu iespēju atbrīvoties no lielgabarīta atkritumiem, SIA «Zemgales Eko» septiņās vietās pilsētā noteiktās dienās nodrošinās lielos atkritumu konteinerus.

Kā informē «Zemgales Eko» valdes loceklis Aleksejs Jankovskis, konteineri lielgabarīta atkritumiem tiks izvietoti: Vēja ceļā un 1. līnijā – 8. aprīlī, Prohorova/Cepļu ielā (pie garāžām), Būriņu ceļā un Kārniņu ceļā pie Veselības ielas – 15. aprīlī, Bauskas/Staļģenes ielā un Sieramuižas/Staļģenes ielā – 29. aprīlī.

Vienlaikus jelgavnieki aicināti pieteikt piesārņotas vietas sakopšanai Lielajā talkā. Talkas koordinēšanu Jelgavā veic «Zemgales Eko». Pieteikt talkošanas vietu un savu dalību Lielajā talkā var pa tālruni 63023511 vai e-pastu eko@eko.jelgava.lv.

Lielā talka ar devīzi «Latvijai būt zaļai» vienlaicīgi visā Latvijā norisināsies 22. aprīlī. Lielās talkas dienā aktivitātes būs līdzīgas kā iepriekšējos gados, vairāk akcentējot teritoriju labiekārtošanu, ne tikai to atbrīvošanu no atkritumiem.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti