Meklēšanas forma

Sniegs -3 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no DA
Pirmdiena, 2018. gada 17. DecembrisVārda dienu svin: Hilda, Teiksma

Pils pagalmu rotā sarkanbaltsarkanais karogs

Jana Bahmane
«Ar šo akciju mēs vēlamies uzrunāt arī citas Jelgavas skolas, mudinot tās rīkot līdzīgas patriotu nedēļas aktivitātes,» akciju «Veidosim Latvijas karogu», ko Jelgavas pils pagalmā šodien aizvadīja Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolēni, raksturo skolēnu padomes prezidente Elīna Smetaņina.

Valsts ģimnāzijas 7.–12. klašu skolēni Latvijas karogu veidoja no sarkanas un baltas krāsas lapām. Šāda akcija Valsts ģimnāzijā notika pirmo reizi, taču dažādas patriotu nedēļas aktivitātes mācību iestādē jau ir kļuvušas par tradīciju. «Iepriekšējos gados mēs pirms Lāčplēša dienas lāpu gājiena skolas pagalmā veidojām zīmes no lāpām, taču šis mums ir kas jauns. Mums skolā dala karoga lentītes, rīt starpbrīžos notiks kopīga sadziedāšanās, kas arī jau ir sava veida tradīcija mūsu skolā – visi var nākt uz zāli un kopā dziedāt latviešu dziesmas. Arī skolas bibliotēka ir izdekorēta svētku tematikā,» stāsta Jelgavas Valsts ģimnāzijas 12. klases skolnieces Līga Mediņa un Jūlija Dmitrijeva. Viņas Latvijai novēl vairāk patriotisku jauniešu, kas mīl savu zemi un arī savus bērnus audzina par patriotiem.

Jāpiebilst, ka šīs nedēļas laikā Jelgavas Valsts ģimnāzijas Skolēnu padome skolas sociālajos tīklos ievietos fotogrāfijas un video no šodienas akcijas, mudinot pārējās Jelgavas skolas rīkot līdzīgas aktivitātes un dalīties ar tām internetā.

Foto: Santis Zībergs

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti