Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 19 °C Z-ZR vējš 1.7 m/s
Piektdiena, 2018. gada 20. JūlijsVārda dienu svin: Ritma, Ramona

Jelgavnieki sūdzas par smēķētājiem

www.jelgavasvestnesis.lv
​Aizvadītajā diennaktī Jelgavas pilsētas pašvaldības policija (JPPP) no Jelgavas iedzīvotājiem saņēma divas sūdzības par smēķētājiem. Ar likuma pārkāpējiem veiktas preventīvas pārrunas, informē JPPP pārstāve Sandra Reksce.

Ceturtdienas vakarā, 10. augustā, Pasta ielas iedzīvotāja – 69 gadus veca kundze – informēja JPPP par kaimiņieni, kura smēķē uz balkona. Viņa norādīja, ka pelni krīt uz viņas balkona, tomēr iesniegumu policijā viņa rakstīt nevēlējās. Kundze lūdza, lai policijas darbinieki ar kaimiņieni veic preventīvas pārrunas. Ierodoties norādītajā vietā, JPPP darbinieki izteica smēķētājai mutisku aizrādījumu, kā arī veica pārrunas, iepazīstinot ar likuma «Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektrisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likumu».

Arī uz otru izsaukumu JPPP darbinieki devās pievakarē. Palīdzības ielā policisti sastapa 15 gadu jaunas meitenes, kuras atzina, ka smēķēja pirms policijas ierašanās. Nepilngadīgajām jaunietēm veica alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā – alkoholisko dzērienu lietošana nebija konstatēta. Par notikušo telefoniski bija informēti arī meiteņu vecāki.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru