Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 11 °C D-DR vējš 2.8 m/s
Sestdiena, 2018. gada 23. JūnijsVārda dienu svin: Līga

Jelgavas pilī – franču pavasaris

www.jelgavasvestnesis.lv
Trešdien, 22. martā, no pulksten 11 līdz 13 Jelgavas pils Sudraba zālē notiks Frankofonijas diena, kurā vairākos izzinošos pasākumos interesenti varēs tuvāk iepazīt franču kultūru.

Pasākums pulksten 11 sāksies ar Francijas institūta direktora Gillesa Bonnevialles prezentāciju «Franču modernā ainava». «Gillesa Bonnevialles profesionālā izglītība ir saistīta ar ainavu arhitektūru, tādēļ, atsaucoties uz LLU uzaicinājumu, viņš ir sagatavojis aizraujošu stāstījumu par franču mūsdienu ainavām no profesionāļa skatupunkta,» stāsta Frankofonijas pasākuma rīcības komitejas vadītāja Daina Grasmane. Pasākuma dalībnieki varēs izbaudīt arī Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolēnu uzvedumu «Cilvēks, kas pārdeva Eifeļa torni» franču valodā, taču, lai ikvienam pasākuma dalībniekam būtu saprotams uzveduma saturs, īss tā izklāsts tiks sniegts arī latviešu valodā.

Frankofonijas dienā Jelgavas pilī viesosies arī Kanādas vēstniecības diplomāti, stāstot par Kanādas, Francijas un Latvijas sadarbību, bet Jelgavas Amatu vidusskolas direktore Edīte Bišere un LLU docente Zanda Krūma iepazīstinās ar pārstāvēto izglītības iestāžu ieguvumiem izglītības un zinātnes jomā, sadarbojoties ar Franciju. Sīkāka informācija par Frankofonijas dienas aktivitātēm Jelgavas pilī – ŠEIT

LLU Valodu centrs franču pavasari apmeklēt aicina ikvienu interesentu, dalību piesakot līdz 21. marta pēcpusdienai. Pieteikties pasākumam var, rakstot pa e-pastu d.grasmane@gmail.com vai zvanot pa tālruni 26853519.

Foto: no JV arhīva

            

Viedokļi

Pievienot komentāru