Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 11 °C D-DR vējš 2.8 m/s
Sestdiena, 2018. gada 23. JūnijsVārda dienu svin: Līga

Jelgava pievienoties akcijai «Zemes stunda»

Jana Bahmane
Jau devīto reizi Jelgavas pilsēta pievienosies Pasaules Dabas fonda rīkotajai akcijai «Zemes stunda», kas sestdien, 25. martā, pulksten 20.30 aicinās ikvienu uz stundu izslēgt apgaismojumu, simboliski pievēršot uzmanību enerģijas un resursu taupīšanai. Apgaismojums tiks izslēgts arī vairākiem pilsētvides objektiem.

Pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē informē, ka sestdien no pulksten 20.30 līdz 21.30 tiks izslēgts Svētās Annas baznīcas, Romas katoļu Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrāles, Svētā Simeona un Svētās Annas pareizticīgo katedrāles, Svētā Jāņa baznīcas, Vissvētās Dievmātes aizmigšanas pareizticīgo baznīcas, Svētās Trīsvienības baznīcas torņa, Jelgavas pils, Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja, Lielupes promenādes, Pasta salas un Mītavas tilta apgaismojums. Akcijā piedalīsies arī «Latvijas dzelzceļš», izslēdzot dekoratīvo apgaismojumu Jelgavas dzelzceļa tiltam, bet biokoģenerācijas stacija «Fortum» samazinās apgaismojuma intensitāti.

Akcija «Zemes stunda» ir lielākais klimata tēmai veltītais pasākums, kura laikā miljoniem cilvēku visā pasaulē vienojas, izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu, lai pieprasītu izlēmīgu rīcību enerģijas un resursu taupīšanai. Akcijā piedalīties aicināts arī ikviens jelgavnieks, izslēdzot apgaismojumu savā dzīvesvietā.

Foto: no JV arhīva

 

 

Viedokļi

Pievienot komentāru