Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 12 °C DR vējš 4.9 m/s
Piektdiena, 2018. gada 22. JūnijsVārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

«Igate» labiekārto pagalmu Jāņa ielā 2

Ģirts Pommers
Pabeigti galvenie rotaļu laukuma ierīkošanas darbi pagalmā Jāņa ielā 2. Labiekārtošanas darbi – bruģēto celiņu gar atpūtas soliņiem izbūve, zāliena sēšana un citi nelieli darbi – tiks pabeigti pavasarī, kad būs tiem atbilstoši laika apstākļi.

Rotaļu laukuma izbūvi ar mājas iedzīvotāju atbalstu veica SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» sava sociālās atbildības projekta «Jelgavas pagalms» gaitā.

Decembrī Jelgavas pagalmā Jāņa ielā 2 tika demontēta daļa novecojušā un saplaisājušā asfalta, tā vietā izbūvējot rotaļu laukumu ar šūpolēm dažāda vecuma bērniem, zirdziņa šūpolēm uz atsperes, smilšu kasti ar pārsegu, slīdkalniņu, jaunām atkritumu urnām un soliņiem atpūtai.

Iepriekš šo aktivitāti bija vēlme īstenot rudenī, taču laika apstākļi – lietavas augustā un agrais sniegs novembrī, kas ietekmēja būvniecības apstākļus un lika uzņēmumam maksimāli mobilizēties pasūtītāju projektiem, – iekavēja sociālās atbildības projekta turpināšanu.

Kā informē uzņēmuma sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītājs Jānis Stundiņš, «Igate» šā gada projektam, pateicoties iedzīvotāju interesei un vēlmei līdzdarboties, izvēlējās mājas Jāņa ielā 2 pagalmu. Jaunu projektu pieteikšanu «Igate» šogad neorganizēja un aktivitātes īstenošanai izvēlējās vienu no iepriekš pieteiktajiem pagalmiem. Uzņēmums sociālās atbildības projektu «Jelgavas pagalms» aizsāka 2013. gadā, tā mērķis – sakārtot Jelgavas pilsētas pagalmus un uzlabot pilsētas infrastruktūru.

Foto: Austris Auziņš

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti