Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C A-ZA vējš 3.2 m/s
Piektdiena, 2018. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Gatavojas Ledus skulptūru festivālam

Ritma Gaidamoviča
Garāmgājēju un braucēju uzmanību šajās dienās piesaistījuši tirdzniecības kioski Hercoga Jēkaba laukumā. Tie šeit novietoti, gatavojoties Starptautiskajam ledus skulptūru festivālam, kas Jelgavā notiks no 9. līdz 11. februārim. Hercoga Jēkaba laukums ir viena no festivāla norises vietām un tajā notiks arī viens no svētku tirdziņiem. Šobrīd līdz 25. janvārim vēl tiek gaidīti pieteikumi no tirgotājiem, amatniekiem, izbraukuma kafejnīcām.

Pašvaldības iestādes «Kultūra» Attīstības plānošanas un projektu vadības sektora vadītājs Ivars Pirvics portālu www.jelgavasvestnesis.lv informē, ka pavisam uz Jelgavu no Rīgas atvesti 23 tirdzniecības kioski – 15 no tiem izvietoti Hercoga Jēkaba laukumā, bet astoņi atrodas Pasta salā. «Līdz festivālam šajos kioskos nekāda tirdzniecība nenotiks,» skaidro I.Pirvics, piebilstot, ka Ledus skulptūru festivāla laikā gan Hercoga Jēkaba laukumā, gan Pasta salā, gan Jāņa Čakstes bulvārī iecerēts suvenīru un gardumu tirdziņš.

Šobrīd līdz 25. janvārim pašvaldības iestāde «Kultūra» gaida pieteikumus no tirgotājiem, amatniekiem un izbraukuma kafejnīcām, kas vēlas piedalīties 20. Starptautiskajā ledus skulptūru festivālā «Sapņi». Sīkāka informācija par pieteikšanos un tirdziņa nolikums atrodams iestādes «Kultūra» mājaslapas www.kultura.jelgava.lv sadaļā «Nolikumi».

Foto: JV

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja HA attēls

Tās visdrīzāk bija jāaizvāc no kāda Ziemassvētku tirdziņa Rīgā
Lietotāja UH attēls

Vakaros, garām ejot, būs pie kā "zirgu piesiet" :D
Lietotāja EH attēls

Pasakiet vienu racionālu iemeslu kamdēļ tieši mēnesi pirms pasākuma pilsētas centrālajā laukumā jasakrāmē tirgus būdas ??????????????????????????????
Lietotāja ah attēls

Nav mazliet par ātru tām neglītajām būdām?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti