Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

Daudzdzīvokļu māju renovācijas programmai iesniegti divi pieteikumi

Ilze Knusle-Jankevica
Attīstības finanšu institūcija «Altum» daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programmā šī gada pirmajos mēnešos saņēmusi vairāk nekā simts pieteikumu, no kuriem divi ir par mājas renovāciju Jelgavā.

«Altum» pārstāve Sandra Eglīte portālam www.jelgavasvestnesis.lv norāda, ka no Jelgavas līdz pagājušajai nedēļai bija saņemti divi projekti: par 1986. gadā būvētu māju ar 39 dzīvokļiem un 1959. gadā būvētu māju ar 12 dzīvokļiem. Abas mājas apsaimnieko «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde». Šie no Jelgavas saņemtie projekti vēl tiek izvērtēti.

Lielākais projektu skaits saņemts no Liepājas – 18 projekti, tai seko Rīga ar 12 projektiem un Salaspils ar 9 projektiem. Projekti iesniegti vēl no 27 pilsētām. S.Eglīte skaidro, ka projekts tiek izvērtēts 20 dienu laikā. Šobrīd pozitīvu atzinumu no «Altum» saņēmuši 20 projekti. Tas ļauj šīm mājām spert nākamos soļus – meklēt būvnieku, būvuzraugu un tamlīdzīgi, lai precīzi apzinātu darbus un to izmaksas, kā arī doties pie komercbankas pēc līdzfinansējuma projekta īstenošanai.

Jāatgādina, ka rīt, 1. martā, pulksten 11 Jelgavā, domes ēkā Lielajā ielā 11, notiks bezmaksas seminārs, kurā interesenti tiks informēti par valsts atbalsta iespējām māju atjaunošanai un renovācijas procesu. To rīko «Altum» kopā ar Ekonomikas ministriju.

Pilns semināru grafiks, norises vietas un pieteikšanās semināriem – ŠEIT.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti