Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

Brīvdienās – makšķerēšanas festivāls un Ģimeņu sporta diena

Anastasija Miteniece
Šajā nedēļas nogalē Jelgavā norisināsies pasākumi visai ģimenei – Lielupes labā krasta promenādē notiks Jelgavas makšķerēšanas festivāls, savukārt «Lediņos» varēs apmeklēt Ģimeņu sporta dienu. Tāpat brīvdienās jelgavnieki aicināti doties braucienā ar kuģi «Jūrmala».

Brīvdienu centrālais notikums pilsētā šajā nedēļas nogalē ir Jelgavas makšķerēšanas festivāls, kurš Lielupes labā krasta promenādē startēs jau sestdien, 12. augustā. Sacensības notiks divās kategorijās – fīdermakšķerēšanā un bērnu pludiņmakšķerēšanā. Reģistrācija fīdermakšķerēšanai sāksies jau no pulksten 7, bet starts paredzēts pulksten 9. Būtiski, ka sacensību laikā dalībnieki makšķerēs, izmantojot viena veida iebarojamo barību, ko sarūpēs pasākuma organizatori. Pieteikšanās pieaugušo sacensībām jau ir beigusies, taču ģimenēm ar bērniem būs iespēja arī bez iepriekšējās pieteikšanās piedalīties citā sacensību kategorijā – pludiņmakšķerēšanā. Bērnu apmācība upes krastā norisināsies no pulksten 11 līdz 14. Organizatori sarūpēs makšķeres, savukārt brīvprātīgie makšķernieki sniegs konsultācijas un palīdzēs bērniem un jauniešiem apgūt makšķerēšanas prasmes. Pēc apmācībām norisināsies arī konkurss par lielāko noķerto zivi. Jāpiebilst, ka pēc apbalvošanas pulksten 16 cienastu dalībniekiem nodrošinās «Melno cepurīšu balerija», savukārt papildu notiks arī zivs pagatavošanas meistarklases.

Papildu aktivitātes svaigā gaisā visai ģimenei būs pieejamas arī svētdien, 13. augustā, bērnu un jauniešu centra «Junda» nometnē «Lediņi», Lediņu ceļā 1. Galvenās dienas aktivitātes «Lediņos» notiks no pulksten 10 līdz 14, kad visas stiprās un aktīvās ģimenes aicinātas piedalīties sporta spēlēs un citās nodarbēs. Savukārt no pulksten 14 līdz 15 nometnes teritorija būs pieejamas individuālās aktivitātes – interesenti varēs izmantot brīvdabas trenažierus un trasītes. Ģimenes savu dalību aicinātas pieteikt savlaicīgi, zvanot pa tālruni 63048913 vai rakstot pa e-pastu karolina.lankovska@soc.jelgava.lv.

Būtiski, ka arī šajā nedēļas nogalē jelgavniekiem būs iespēja sestdienas, 12. augusta, rītā ar kuģi «Jūrmala» doties braucienā pa Lielupi maršrutā Jelgava–Majori–Jelgava. Brauciens sāksies Jelgavā no piestātnes pie gājēju tilta «Mītava» Driksas upes krastā pulksten 10, savukārt atgriešanās Jelgavā plānota pulksten 19. Brauciena maksa vienai personai ir 20 eiro, savukārt pirmsskolas vecuma bērniem līdz 6 gadu vecumam – bez maksas. Rezervēt vietu braucienā un uzzināt plašāku informāciju par braucienu var, zvanot pa tālruni 29578329.

Jāpiebilst, ka futbola cienītāji svētdien, 13. augustā, pulksten 16 aicināti uz Zemgales Olimpiskā centra stadionu, kur notiks Latvijas futbola Virslīgas čempionāta spēle: FK «Jelgava» – FK «Spartaks». Ieejas maksa – divi eiro.

Jāatgādina, ka jau šovakar, 11. augustā, pulksten 21.30 kinozālē «Kino Moon» Jāņa Asara ielā 17, kino mīļi aicināti baudīt šosezon vienīgo brīvdabas kinoteātra seansu, kura laikā varēs redzēt flmu «Spēles gūstekņi» («Nerve»). Apmeklētāji aicināti līdzi ņemt pledu vai krēslu, uz kura sēdēt. Tāpat seansa organizatori brīdina parūpēties par siltām drēbēm un odu pretlīdzekli. Filma sāksies pulksten 21.30, taču skatītāji var ierasties jau no pulksten 21. Ieejas maksa – 3,50 eiro, savukārt bērniem līdz skolas vecumam ieeja – bez maksas.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru