Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C A-ZA vējš 3.1 m/s
Piektdiena, 2018. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Bibliotēkā iepazīstinās ar grāmatu jaunumiem

www.jelgavasvestnesis.lv
18. janvārī no pulksten 10 līdz 18 Jelgavas pilsētas bibliotēkā notiks Jauno grāmatu diena, kurā ikviens interesents aicināts iepazīt bibliotēkas jaunieguvumus. Šomēnes jaunumu tematika ir ļoti plaša – politika un reliģija, bērnu audzināšana un pavārmāksla, romāni, dzeja un grāmatas par Latvijas dabu.

«Pieejami daudzi latviešu autoru darbi – iznākusi Lias Guļevskas grāmata «Tikai dziesma nenosalst» par leģendāro padomju laiku radio raidījumu «Mikrofons» un latviešu dziesmu aptaujas koncertiem. Dzīves realitāte un sapņi sastopas Vijas Beinertes jaunajā grāmatā «Vārdi un klusums». Savukārt režisors Viesturs Kairišs sāk uzņemt filmu, kuras pamatā ir Gunāra Janovska romāns «Pilsēta pie upes»,» par grāmatu jaunumiem stāsta Jelgavas pilsētas bibliotēkas pārstāve Sandra Silmane.

S.Silmane papildina, ka klasikas cienītājus savukārt priecēs no jauna izdotie Daniela Defo, Roberta Stīvensona, Marka Tvena un Frensisa Skota Ficdžeralda darbi. «Bet pie mazajiem lasītājiem un klausītājiem atgriežas tādi labi zināmi pasaku tēli kā Sniegbaltīte, Ansītis un Grietiņa, Sarkangalvīte un Trīs sivēntiņi, kā arī būs iespēja iepazīt daudzas jaunas bērnu grāmatas,» papildina bibliotēkas pārstāve.

Jelgavas pilsētas bibliotēka atrodas Akadēmijas ielā 26.

Viedokļi

Pievienot komentāru