Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 12 °C DR vējš 4.9 m/s
Piektdiena, 2018. gada 22. JūnijsVārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Ar «Igates» atbalstu tiks sakopts pagalms Jāņa ielā 2

www.jelgavasvestnesis.lv
«Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» turpina Jelgavas pagalmu sakopšanas aktivitātes uzņēmuma aizsāktajā sociālās atbildības projektā «Jelgavas pagalms», un par šā gada objektu no iepriekš pieteiktajiem izvēlēts pagalms Jāņa ielā 2, kur, piedaloties aktīvākajiem iedzīvotājiem, tiks izveidots rotaļu laukums.

Jāņa ielas 2 pagalmā tiks demontēts novecojis un saplaisājis asfaltēts placis, tā vietā izbūvējot rotaļu laukumu un soliņus atpūtai. Šajā pagalmā tiks uzstādītas arī trīs šūpoles dažāda vecuma bērniem, slīdkalniņš un smilšu kaste ar smiltīm un pārsegu, kā arī jaunas atkritumu urnas. Uzņēmums «Igate» demontēs bojātās un degradētās konstrukcijas un uzstādīs jaunas, izmantojot savu tehniku, bet aktīvākie nama iedzīvotāji piedalīsies šo darbu veikšanā.

«Esmu gandarīts, ka mums ir iespēja turpināt šo atbalstu un sadarbību ar jelgavniekiem pagalmu sakopšanā, kur iedzīvotājiem nav jātērē nauda, bet tikai jāpiedalās. Apsekojot iepriekš sakārtotos pagalmus, esam novērojuši, ka sakopti rotaļu laukumi ir lielā cieņā,» atklāj «Igates» valdes priekšsēdētājs Māris Peilāns.

«Igate» sociālās atbildības projektu «Jelgavas pagalms» aizsāka 2013. gadā ar mērķi sakārtot Jelgavas pilsētas pagalmus iedzīvotāju labsajūtas un pilsētas infrastruktūras uzlabošanai. Šī iniciatīva nav saistīta ar pašvaldību, un tajā netiek izmantota nodokļu maksātāju vai namu iedzīvotāju nauda. Līdz šim kopējās izmaksas, kuras «Igate» novirzījusi pagalmu labiekārtošanas projektam, ir vairāk nekā 8000 eiro, bet Jāņa ielā 2 plānotās pagalma sakārtošanas izmaksas varētu veidot aptuveni 4000 eiro.

Foto: Austris Auziņš

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Jelgavniece attēls

Urāā, urāā> Pati priecīgākā ziņa !!!

Pievienot komentāru

Saistītie raksti