Meklēšanas forma

Apmācies 0 °C Z-ZA vējš 3.2 m/s
Trešdiena, 2018. gada 12. DecembrisVārda dienu svin: Otīlija, Iveta

18. novembrī jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

www.jelgavasvestnesis.lv
18. novembra pēcpusdienā vairākās pilsētas vietās tiks ierobežota satiksme, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Valsts svētku dienā, 18. novembrī, no pulksten 16 līdz 19 transportlīdzekļiem būs slēgta satiksme Krišjāņa Barona ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai, savukārt no pulksten 16 līdz 21.30 – Lielās ielas posmā no Pasta ielas līdz Akadēmijas ielai. No pulksten 19.45 līdz 20.30 transportlīdzekļiem nebūs pieejama arī Lielā iela posmā no Akadēmijas ielas līdz Garozas ielai.

Jāpiebilst, ka no pulksten 18 līdz 21 satiksme gājējiem un transportam būs slēgta arī Pasta salā un Pilssalas ielā, kā arī no pulksten 16 – uz Mītavas tilta. Vairākās pilsētas vietās būs aizliegums novietot transportu ielas malā no pulksten 12 līdz 19. Iedzīvotāji aicināti pievērst papildu uzmanību izvietotajām ceļazīmēm.

Uguņošanas apmeklētājiem būs nodrošinātas vairākas autostāvvietas: Vecajā ceļā 1A – laukumā starp Kalnciema ceļu, Rīgas ielu un Lielupi; Peldu ielā 2A – starp Cukura ielu, Rīgas ielu un Lielupes promenādi; Peldu ielā 2 – starp Lielupes labā krasta promenādi un Peldu ielu; aiz Jelgavas pils.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti