Meklēšanas forma

Skaidras debesis 20 °C A vējš 1.8 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 21. MaijsVārda dienu svin: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Turpinās Liepājā pazudušā Ivana meklēšana

www.jelgavasvestnesis.lv
Pagājušajā nedēļā Liepājā pazudušais piecus gadus vecais zēns Ivans Berladins aizvien tiek meklēts. Šobrīd meklēšanā iesaistīti kopumā ap 260 dažādu jomu speciālisti, tomēr Valsts policija aicina arī iedzīvotājus visā Latvijas teritorijā būt vērīgiem – ziņot gadījumā, ja redzēts zēns, kurš pēc pazīmēm varētu būt pazudušais I.Berladins, kā arī pārbaudīt savas kāpņu telpas, šķūnīšus un tamlīdzīgas vietas.

Vakar Valsts policija saņēma vairākus telefona zvanus no iedzīvotājiem par to, ka uz ielas, sabiedriskajā transportā un citviet ir redzēti zēni, kuri pēc pazīmēm varētu būt bezvēsts pazudušais Ivans Berladins. Diemžēl, šīs personas par redzēto nereti ziņojušas policijai daudz vēlāk, nevis brīdī, kad redzējušas bērnu. Valsts policija aicina iedzīvotājus ziņot gadījumā, ja redzēts zēns, kurš pārvietojas viens bez pieaugušo klātbūtnes un kurš pēc pazīmēm atgādina bezvēsts pazudušo Ivanu. Būtiski pievērst uzmanību, vai gadījumā bērns nav apmaldījies, kā arī apvaicāties, kur ir viņa vecāki. Ja rodas kaut mazākās šaubas, iedzīvotāji aicināti informēt par to policiju un līdz tās ierašanās brīdim palikt bērna tuvumā.   

Papildu Valsts policija aicina informēt par situācijām, kuras saistībā ar Ivana pazušanu, šķitušas dīvainas, pat, ja sākotnēji tām nav tikusi piešķirta nozīme, to nododot telefoniski, zvanot pa tālruņa numuru 116000 vai rakstot pa e-pastu puikaliepaja@iem.gov.lv. Šī informācija policijai ir ļoti būtiska izmeklēšanā un tiek pārbaudīti gan saņemtie video un foto, gan telefoniski saņemtā informācija.

Jāpiebilst, ka darbu uzsācis arī meklēšanas vadības centrs, kas izveidots ar mērķi koordinēt bez vēsts pazudušā Ivana Berladina meklēšanā iesaistīto speciālistu darbības saskaņotiem zēna meklēšanas pasākumiem. Ņemot vērā ģeogrāfisko izvietojumu, tas bāzēts Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku mācību centrā.

Līdz ar mazā Ivana meklēšanas taktikas maiņu, šobrīd meklēšanā iesaistīti kopumā ap 260 dažādu jomu speciālisti no Valsts policijas, Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas un Nacionāliem bruņotiem spēkiem, tostarp Jūras spēkiem, kā arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta. Iesaistītie no jauna pārmeklē Liepāju un tās apkārtni, pievēršot uzmanību jau citām izmeklēšanā būtiskām niansēm. Šodien piesaistīts arī Nacionālo bruņoto spēku helikopters, ar kuru tiks pārmeklēta Liepājas teritorija un tās apkārtne, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka piecus gadus vecais zēns I.Berladins tiek meklēts arī Jelgavā – pilsētas autobusu pieturvietu nojumēs, pie afišu stabiem un citviet izvietots bērna attēls un apraksts.

Foto: Austris Auziņš

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti