Meklēšanas forma

Apmācies 7 °C DR vējš 4.1 m/s
Trešdiena, 2018. gada 26. SeptembrisVārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Saņemt pensiju vai pabalstu mājvietā būs dārgāk

www.jelgavasvestnesis.lv
No 2018. gada janvāra Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirto pensiju, pabalstu vai atlīdzību piegāde saņēmēja dzīvesvietā maksās nedaudz dārgāk – «Latvijas Pasts» pakalpojumu sniegs par 2,39 eiro iepriekšējās cenas – 1,74 eiro – vietā.

VSAA organizēja publisko iepirkumu, kurā par jauno pakalpojumu sniedzēju izvēlēts «Latvijas Pasts». Tas nozīmē, ka no 2018. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 31. decembrim uzņēmums nodrošinās VSAA piešķirto pensiju, pabalstu vai atlīdzību piegādi saņēmēja dzīvesvietā. «Latvijas Pasta» pakalpojums maksās 2,39 eiro, un šīs izmaksas segs saņēmējs. Proti, no nākamā gada janvāra no izmaksājamās pensijas, pabalsta vai atlīdzības VSAA ieturēs 2,39 eiro un pārskaitīs šo summu «Latvijas Pastam».

VSAA pārstāvji atgādina, ka piešķirto pensiju, pabalstu vai atlīdzību izmaksā atbilstoši saņēmēja izvēlētajam veidam; šā brīža dati liecina, ka lielākā daļa jeb 89 procenti klientu izvēlas saņemt pārskaitījumu uz bankas kontu vai pasta norēķinu sistēmas kontu.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru