Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 11 °C D-DR vējš 2.8 m/s
Sestdiena, 2018. gada 23. JūnijsVārda dienu svin: Līga

Ātruma pārkāpējs maskē numurzīmi ar šokolādi

www.jelgavasvestnesis.lv
Kā ziņo Valsts policija, 11. jūlijā Ceļu policijas Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki Salacgrīvas novadā fiksēja ātruma pārkāpēju, kurš, vēlēdamies izvairīties no fotoradara, brauca ar apzināti slēptām numura zīmēm un traucās pa Ainažu šoseju, sasniedzot ātrumu 185 kilometri stundā.

Otrdien ap pulksten 14 autoceļa Rīga–Ainaži 48. kilometrā, virzienā uz Tūju, Ceļu policijas Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki, patrulējot ar trafarēto policijas automašīnu, pamanīja aizdomīgu «BMW» markas spēkratu, kas neievēroja ceļu satiksmes noteikumus, kā arī pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu. «BMW» vadītājs ceļa posmā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā, traucās ar divreiz lielāku ātrumu – 185 kilometriem stundā. Tika uzsākta pakaļdzīšanās, kurā iesaistījās divas Speciālo uzdevumu nodaļas policijas ekipāžas.

Kad automašīna bija apturēta un tajā esošās personas aizturētas, tika konstatēts, ka abi vīrieši ir Igaunijas pilsoņi. Pārbaudot vadītāja dokumentus, konstatēts, ka «BMW» vadītājs ir dzimis 1990. gadā. Apsekojot apturēto automašīnu, likumsargi fiksēja, ka transportlīdzeklim ir speciāli noņemta priekšējā numurzīme. Tāpat, lai aizmugurējā numurzīme nebūtu skaidri saskatāma, slēpšanas nolūkos tās viens burts bija nosmērēts ar šokolādi.

Par tik būtisku ātruma pārsniegšanu un numurzīmju apzinātu slēpšanu pārgalvīgajam automašīnas vadītājam piemērots naudas sods 400 eiro apmērā, kā arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Pilsonis  attēls

Nafig šitadus rakstus vajg ? Kāds te salars ar Jelgavu ???

Pievienot komentāru

Saistītie raksti