Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

Aicina negaisa laikā ievērot elektrodrošības pasākumus

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien, 31. jūlijā, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs prognozē pērkona negaisu, stipru lietu, krusu un spēcīgas vēja brāzmas, tādēļ AS «Sadales tīkls» aicina iedzīvotājus ievērot drošības pasākumus, tostarp spēcīga vēja un negaisa laikā būt uzmanīgiem un piesardzīgiem gaisvadu elektrolīniju tuvumā.

Atbilstoši Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozēm Latvijas austrumu rajonus šķērso pērkona negaiss ar stipru lietu, krusu un spēcīgām vēja brāzmām un vakarā pērkona negaiss šķērsos valsts centrālos rajonus. Jāpiebilst, ka līdz pulksten 16 elektrotīklu bojājumi bija reģistrēti dažādās Latvijas pilsētās – pamatā to iemesls bija nolauzti un elektrolīniju vados iegāzti koki, sarauti elektrolīniju vadi, kā arī vēja nesti un elektrolīniju vados aizķērušies koku zari, kas izraisīja elektrolīniju atslēgšanos, informē AS «Sadales tīkls» pārstāve Tatjana Smirnova. Šādas situācijas var apdraudēt cilvēka dzīvību, tādēļ, redzot bīstamību, tuvoties notikuma vietai nedrīkst, tomēr nepieciešams nekavējoties informēt AS «Sadales tīklu», zvanot uz diennakts bezmaksas bojājumu pieteikšanas tālruni 8404.

Gadījumos, ja būs traucēta elektroapgāde, iedzīvotāji par reģistrēto elektrotīkla bojājumu un plānoto elektroenerģijas piegādes atjaunošanas laiku tiks informēti ar īsziņas vai e-pasta palīdzību. Operatīvie paziņojumi par elektroapgādes traucējumiem īsziņas veidā vai e-pasta vēstulē tiks sūtīti uz uzņēmuma datubāzē reģistrēto lietotāju kontaktinformāciju.

Jāpiebilst, ka uzņēmuma personāls veic bojāto posmu lokalizēšanu un pārslēgumus elektrotīklā, lai pēc iespējas ātrāk klientiem atjaunotu elektroapgādi. Uzņēmumā ir mobilizētas speciālās tehnikas vienības, kā arī pārbaudīts elektromontieru brigāžu aprīkojums, lai nepieciešamības gadījumā operatīvi varētu nodrošināt klientu elektroapgādi.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru