Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 9 °C Z-ZR vējš 6.1 m/s
Otrdiena, 2018. gada 25. SeptembrisVārda dienu svin: Rodrigo, Rauls

Aicina izvirzīt kandidātus apbalvojumam «Gada brīvprātīgais 2017»

www.jelgavasvestnesis.lv
Sagaidot Starptautisko brīvprātīgo dienu, ko atzīmējam 5. decembrī, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina Latvijas iedzīvotājus un organizācijas līdz 31. oktobrim pieteikt pretendentus apbalvojumam «Gada brīvprātīgais 2017». Apbalvojuma mērķis ir godināt brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kas devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības.

NVA pārstāve Jurita Mikoviča informē, ka izvirzīt apbalvojumam labākos brīvprātīgā darba veicējus vai organizētājus var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, nevalstiskā organizācija, valsts vai pašvaldības iestāde. Kandidāts līdz 31. oktobrim jāpiesaka tiešsaistē, aizpildot pieteikuma anketu, kas pieejama tīmekļa vietnē www.brivpratigie.lv/gadabrivpratigais2017. Pieteikuma anketai vēlams pievienot arī publiski pieejamus foto un videomateriālus, kuros redzamas izvirzītā pretendenta brīvprātīgā darba aktivitātes. Jāpiebilst, ka katram iesniedzējam tiks nosūtīts apstiprinājums par pieteikuma saņemšanu.

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt gan dažāda vecuma cilvēku, gan organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā. Nominanti tiks personīgi ielūgti uz svinīgo godināšanu, kas 2. decembrī notiks Rīgā.

Jāatgādina, ka pērn «Gada brīvprātīgā» Goda zīmi un Goda rakstu saņēma arī apvienība «Brīvprātīgie Jelgavai».

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru