Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 9 °C Z-ZR vējš 6.1 m/s
Otrdiena, 2018. gada 25. SeptembrisVārda dienu svin: Rodrigo, Rauls

KONKURSS: Laimē biļetes uz izrādi «Grenholma metode»!

www.jelgavasvestnesis.lv
Portāls www.jelgavasvestnesis.lv sadarbībā ar Ādolfa Alunāna Jelgavas teātri piedāvā piedalīties īso stāstu konkursā un laimēt biļetes uz iestudējuma «Grenholma metode» pirmizrādi, kas Jelgavas kultūras namā notiks 10. novembrī pulksten 19.

Interesenti ir aicināti iesūtīt nelielu stāstu par to, kā viņiem ir gājis darba pārrunās. Stāstus var rakstīt brīvā formā – nozīmīgākais ir saistošs un interesanti pasniegts notikumu, sajūtu, piedzīvojumu izklāsts. Darbus izvērtēs un konkursa uzvarētāju noteiks izrādes «Grenholma metode» radošā komanda.

Īsos stāstus ar norādi «Konkursam: «Grenholma metode»» jāsūta pa e-pastu jv.konkurss@gmail.com līdz 7. novembra pulksten 11 (jāpievieno informācija: vārds, uzvārds un tālruņa numurs). Uzvarētāju vārdi tiks publicēti portālā www.jelgavasvestnesis.lv, un ar uzvarētājiem redakcija sazināsies arī personīgi.

Izrāde «Grenholma metode» atspoguļo četru pretendentu cīņu par galvenā menedžera vietu kādā uzņēmumā. «Iestudējuma galvenie varoņi iet cauri nestandarta pārbaudījumiem, un intriga saglabājas visa darba garumā,» stāsta iestudējuma režisors Andris Bolmanis.

Foto: Roberts Ķesteris

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti