Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C ZA vējš 1.7 m/s
Otrdiena, 2018. gada 20. NovembrisVārda dienu svin: Anda, Andīna

Miks Galvanovskis klajā laidis jaunu video

www.jelgavasvestnesis.lv
​Jelgavnieks Miks Galvanovskis ar dziedātāju Patrishu jeb Patrīciju Kseniju Cuprijanoviču nākuši klajā ar savu jaunāko kopdarbu – dziesmu «Sāpes nepāriet» un singla videoklipu. Abi jaunie mūziķi ir skaņdarba vārdu un mūzikas autori.

«Dziesma «Sāpes nepāriet» stāsta par cilvēka iekšējām sajūtām un vislielāko cīņu, kas jāpārvar ikvienam no mums – cīņu ar sevi. Ikdienā mums apkārt ir tik daudz negatīvu emociju, kas it kā ievelk mūs citā pasaulē, un dziesmā var sadzirdēt centienus izkļūt no mokošās vietas, tikt galā ar sevi, savām emocijām un ambīcijām,» kopdarba ideju raksturo jaunie mūziķi.

M.Galvanovskis ir nacionālā «Eirovīzijas» atlases konkursa «Supernova 2017» dalībnieks, kurš pirmo reizi plašākai sabiedrībai savu vārdu kā grupas «Ne citu rīt» solists pieteicis 2015. gada nogalē, laižot klajā oriģināldziesmu «Latvija», bet solo karjeru jelgavnieks uzsācis 2016. gada vasarā, izdodot singlu «Pamosties vienam». Savukārt Patrisha ir daudzu Latvijas un starptautisku konkursu laureāte – mūziķe uzstājusies kopā ar daudziem zināmiem latviešu māksliniekiem, ir multfilmu balss, aktrise un dziesmu autore.

Foto un video: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti