Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C ZA vējš 1.7 m/s
Otrdiena, 2018. gada 20. NovembrisVārda dienu svin: Anda, Andīna

Kārlis Kazāks un Goran Gora uzrunās caur akustisko mūziku

www.jelgavasvestnesis.lv
Nākamo nedēļas nogali Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī ieskandinās mūziķu Goran Goras un Kārļa Kazāka koncertprogramma «Divi vienā». Ziemassvētku ieskaņas koncerts torņa skatu laukumā notiks 15. decembrī pulksten 18.

K.Kazāks un G.Gora ir latviešu dziedātāji un dziesmu autori, kuri Ziemassvētku ieskaņas koncertā klausītājus priecēs ar mūziku akustiskās ģitāras pavadījumā, uzburot īpašu svētku atmosfēru un raisot sirsnīgas emocijas. Dziesminieks G.Gora muzikālā sarunā ar klausītājiem dalīsies savās pārdomās, atklāsmēs, novērojumos un piedzīvojumos par sevi, mums visiem un katra cilvēka nozīmi visuma neatrisināmajā labirintā – koncertā skanēs mūziķa dziesmas ar viņa paša, Imanta Ziedoņa un Knuta Skujenieka vārdiem. Savukārt K.Kazāks priecēs klausītājus ar siltu noskaņu mūziku, mierpilnām domām un tikai viņam raksturīgo gaišumu un vieglumu it visā – stāstos, dziesmās, sarunās, informē Jelgavas reģionālā Tūrisma centra pārstāve Sandra Grigorjeva.

Koncerts «Divi vienā» Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa skatu laukumā notiks 15. decembrī pulksten 18. Biļetes uz pasākumu iepriekšpārdošanā var iegādāties torņa kasē, cena – 23 eiro. Jāpiebilst, ka vietu skaits ir ierobežots – pasākumu var apmeklēt līdz 50 skatītāju.

Foto: no JV arhīva

 

Viedokļi

Pievienot komentāru