Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

Jelgavnieks izdod dziesmu, kas tapusi pirms desmit gadiem

www.jelgavasvestnesis.lv
«Atceros sevi aptuveni pirms desmit gadiem, kad pirmo reizi turēju rokās ģitāru un, mācoties akordus, man galvā sāka skanēt šīs dziesmas melodija. Soli pa solim, pieliekot vārdus un tā brīža sajūtas, radās dziesma «Vienalga»,» savas nesen izdotās kompozīcijas tapšanu raksturo jelgavnieks Edgars Kreilis. Jāpiebilst, ka šī ir viņa pirmā oriģināldziesma latviešu valodā.

E.Kreilis stāsta, ka dziesmu «Vienalga» viņš pirmo reizi izpildījis konkursā «Mis un misters Jelgava 2012», kurā ieguvis titulu «Misters Foto». «Toreiz vēl par mūziķa karjeru nedomāju, lai gan televīzijas šova «Koru kari 3» laikā es šo dziesmu biju sūtījis «MicRec» vadītājam Guntaram Račam – toreiz tā viņu īsti neuzrunāja,» atklāj jelgavnieks, papildinādams, ka pagājuši vairāki gadi, līdz viņš pēc debijas nacionālajā «Eirovīzijas» atlasē «Supernova 2017» sācis apsvērt domu par nopietnāku darbību mūzikas jomā.

«Pirms diviem mēnešiem publicēju savu pirmo videoklipu dziesmai «I Get It», bet nonācu pie atziņas, ka mūsu tautu vairāk interesē latviešu mūzika, tāpēc sāku apsvērt vairākus variantus – sacerēt kaut ko jaunu vai strādāt ar to, kas jau ir. Nolēmu, saglabājot agrākās sajūtas, sākt visu no jauna un nosūtīju dziesmu «Vienalga» Guntaram Račam vēlreiz,» norāda mūziķis. «Šodien dziesma ir iznākusi un tai ir lielāka nozīme manā dzīvē – tā ir ne vien «MicRec» izdevniecības daļa, bet arī nozīmīga mana vēstījuma daļa. Ceru, ka šī kompozīcija arī pārējos radīs pārliecības sajūtu – vienalga kad, kur un kā, bet zinu, ka man noteikti paveiksies,» stāsta E.Kreilis.

Dziesmas «Vienalga» vārdu un mūzikas autors ir pats E.Kreilis, bet kopējo skanējumu un vīziju palīdzēja realizēt mūzikas producents Reinis Briģis un bundzinieks Rick Feds.

Klausīties dziesmu 

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti