Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C ZA vējš 1.7 m/s
Otrdiena, 2018. gada 20. NovembrisVārda dienu svin: Anda, Andīna

Jelgavnieks «Bildēs» muzicēs ar Ralfu Eilandu

Jana Bahmane
No 2. oktobra Rīgā notiek senākais mūzikas un mākslas festivāls Latvijā «Bildes», kas jau vairāk nekā 30 gadus pulcē visdažādāko mūzikas stilu izpildītājus, iepazīstina klausītājus ar Latvijas mūzikas aktualitātēm, kā arī rosina mūziķu jaunradi tēlotājmākslā. Šogad festivālā piedalās arī jelgavnieks Miks Galvanovskis, kurš 22. oktobrī pulksten 18 «Jauno grupu un «Bilžu» veterānu kopprojektu koncertā» muzicēs kopā ar jauno dziedātāju Patrīciju Cuprijanoviču jeb Patrishu un mūziķi Ralfu Eilandu.

«Sākumā nebiju plānojis piedalīties festivālā, taču apstākļi sakrita tā, ka abi ar Patrīciju, ar kuru bieži muzicējam duetā, piedalāmies, un esmu patīkami satraukts, ka muzicēsim kopā ar vienu no manām lielākajām autoritātēm Latvijas mūzikā – Ralfu Eilandu,» atklāj M.Galvanovskis. Jelgavnieks stāsta, ka sākotnēji iecere šķitusi grūti īstenojama Ralfa aizņemtības dēļ, un tika apspriestas arī citas sadarbības, taču viņš ir priecīgs, ka Ralfs tomēr atradis laiku kopprojektam. «Muzicēt kopā ar Ralfu būs patiesi vērtīgi, jo viņš ir citas «klases» mūziķis. Protams, ir arī neliels satraukums, jo koncertā kopīgi izpildīsim arī kādu no viņa dziesmām,» savās pārdomās dalās jelgavnieks.

M.Galvanovskis norāda, ka pirmais mēģinājums notiks jau šīs nedēļas nogalē, un viņš ir patīkami satraukts par gaidāmo sadarbību.

Koncerts 22. oktobrī pulksten 18 notiks Rīgas Kongresu namā. Biļetes uz pasākumu var iegādāties «Biļešu paradīze» kasēs visā Latvijā.

Foto: publicitātes

 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti