Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C A-ZA vējš 3.1 m/s
Piektdiena, 2018. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Jelgavniekam Mikam Galvanovskim jauna dziesma

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavnieks Miks Galvanovskis sadarbībā ar mūziķi Kasparu Ansonu klausītāju vērtējumam nodevis savu jaunāko dziesmu ar nosaukumu «Man nevajag daudz».

«Dziesma stāsta par mīlestību – par to, ka mums dažreiz šis viens cilvēks var nozīmēt pilnīgi visu. Tā  ir veltīta manai draudzenei Martai Seržantei, kura jau otro reizi redzama dziesmas videoklipā un ar kuru iepazinos tieši pirms gada – manas debijas dziesmas «Pamosties vienam» videoklipa dalībnieku atlasē,» par jauno skaņdarbu stāsta M.Galvanovskis.

Dziesma «Man nevajag daudz», kuras videoklipu veidojis Artis Millers, ir jau sestā jelgavnieka kompozīcija. Savas muzikālās gaitas grupas «Ne citu rīt» sastāvā M.Galvanovskis uzsāka 2015. gadā ar dziesmu «Latvija». Taču savu pirmo solo dziesmu ar nosaukumu «Pamosties vienam» jaunietis laida klajā pagājušā gada vasarā – šī dziesma uzvarēja «Radio SWH» raidījumā «Priekšnams», nokļūstot radio rotācijā. Turpinājumā sekoja «Eirovīzijas» nacionālā atlase jeb «Supernova», kur M.Galvanovskis piedalījās ar dziesmu «Runaway», bet pēc «Eirovīzijas» atlases jelgavnieks uzsāka sadarbību ar dziedātāju Patrishu, izdodot dziesmu «Sāpes nepāriet», kas savu pirmatskaņojumu piedzīvoja šī gada aprīlī. Savukārt Mātes dienā M.Galvanovskis saviem klausītājiem dāvāja dziesmu «Māmiņai».

Foto: www.bigbankskrienlatvija.lv

 

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Dans attēls

Labs!
Lietotāja Askolds attēls

Kvalitatīvs gabals!
Lietotāja Nesaprotu attēls

Ja nav par ko rakstīt kultūras sadaļā, tad nevajag.... Kas tas par supperstāru?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti