Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 24 °C Z vējš 3.5 m/s
Ceturdiena, 2018. gada 19. JūlijsVārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Ar jauno koncertprogrammu Jelgavā viesosies Lauris Reiniks

www.jelgavasvestnesis.lv
Ar savu jauno rudens koncertprogrammu «Es domāšu par tevi» 22. oktobrī pulksten 17 Jelgavas kultūras namā viesosies dziedātājs Lauris Reiniks. «Man ir patīkams satraukums, jo došanās organizētā tūrē mūziķim vienmēr ir ļoti īpašs notikums. Vēlos, lai viss izdodas, kā iecerēts, un skatītāji būtu priecīgi par koncertā redzēto un dzirdēto,» tā L.Reiniks.

Šobrīd aktuālākā mūziķa dziesma «Es domāšu par tevi», kuras vārdā nosaukta arī jaunā koncerttūre, ir pabijusi pirmajā vietā «Latvijas Radio 2» dziesmu aptaujas «Muzikālā banka» topā, bijusi arī šīs radio stacijas spēlētākā dziesma. «Ir pagājuši pieci gadi, kopš mākslinieks ar savu koncerttūri «Es skrienu» viesojies Latvijas reģionos, un šoruden Lauris Reiniks kopumā apceļos 12 Latvijas pilsētas,» norāda «MicrecPM» pārstāve Ieva Grēgere.
Līdz ar koncerttūri tiks izdota arī L.Reinika 20 vispopulārāko dziesmu izlase – albumā būs iekļautas kompozīcijas, kuras mūziķis šajos gados ir sarakstījis pats vai sadarbībā ar citiem mūziķiem, un nošu grāmata ar 50 populārākajām L.Reinika dziesmām.

L.Reiniks ir izdevis deviņus studijas albumus, radījis ierakstus 11 valodās, saņēmis vairāk nekā 20 nacionāla mēroga balvas un guvis ievērojamus panākumus arī starptautiskā mērogā – īpaši Baltijas valstīs.

Biļetes uz koncertu var iegādāties Jelgavas kultūras namā un «Biļešu paradīzes» kasēs visā Latvijā. Cena – 7–20 eiro.

Foto: publicitētes

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Kaza attēls

Piedodiet bet viņš ir tāds pats "dziedātājs" kā es āzis.

Pievienot komentāru

Saistītie raksti