Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 11 °C D-DR vējš 2.8 m/s
Sestdiena, 2018. gada 23. JūnijsVārda dienu svin: Līga

Jelgavnieks Edgars Kreilis nāk klajā ar oriģināldziesmu

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavnieks Edgars Kreilis, kurš piedalījies tādos televīzijas projektos kā «Koru kari 3», «Dziedošās ģimenes» un «Sanāciet, sadziediet», laidis klajā savu pirmo oriģināldziesmu «Let me know». Šis ir viņa pirmais solis solo karjerā, un Edgars ir gan kompozīcijas vārdu, gan mūzikas autors, taču kopējo dziesmas skanējumu un vīziju palīdzēja pilnveidot producents Jānis Čubars un Edgars Skrāģis no kompānijas «mixing.lv».

Mūziķis atklāj, ka dziesmas ideja radusies viena mirkļa iespaidā, kad viņš piedzīvojis konfliktus un sarežģījumus savās attiecībās. Edgars ir pārliecināts, ka katrs ir piedzīvojis brīžus, kad gribas nolaist rokas, tāpēc ar šo dziesmu viņš mudina klausītājus nepadoties, saglabāt pacietību un koncentrēties uz risinājumu.

Jelgavnieks ar šo dziesmu piedalīsies starptautiskajā konkursā «JZ Microphones», kurā startēs dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Apvienotās Karalistes un pat Panamas. Zināms, ka jaunos māksliniekus vērtēs viens no Īrijas labākajiem mūzikas menedžmenta pasniedzējiem un koncertu organizatoriem Džeims O’Braiens, kurš strādājis arī ar apvienībām «U2» un «The Cranberries», viena no harismātiskākajām austrāliešu dziedātājām, pianistēm un komponistēm Reičels Klaudio, grupas «Da Gamba» čellists Valters Pūce, «JZ Microphones» pārstāvis Filips Rajevskis, kā arī mūziķis un dīdžejs Horens Stalbe.

Konkurss 16. septembrī pulksten 20 notiks klubā «9.Vilnis», kas atrodas Vecrīgā, kungu ielā 8. Biļetes uz pasākumu var iegādāties «Biļešu paradīze» kasēs.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja 11 gadīga meitene attēls

Kad tarakāni pa galvu skaidra ir grūti uzrakstīt jēgpilnu dziesmu, piesārņo tikai internetu :(
Lietotāja antiglobalisti attēls

Dziesma kas nepaliek atminā.

Pievienot komentāru

Saistītie raksti