Meklēšanas forma

Apmācies 21 °C DR vējš 6.6 m/s
Otrdiena, 2018. gada 19. JūnijsVārda dienu svin: Viktors, Nils

Smilšu skulptūru parks būs pieejams visu vasaru

www.jelgavasvestnesis.lv
11. starptautiskais smilšu skulptūru festivāls ir noslēdzies, tomēr novērtēt 17 profesionālu tēlnieku veikumu smilšu skulptūru parkā Pasta salā varēs visas vasaras garumā.

Smilšu skulptūru parks interesentiem Pasta salā būs pieejams no 13. jūnija. Darba dienās tas būs atvērts no pulksten 10 līdz 22, savukārt brīvdienās – no pulksten 11 līdz 21. Maksa par apmeklējumu: divi eiro pieaugušajiem un viens eiro skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem.

Jāņem vērā, ka smilšu skulptūru parks strādās pēc mainīta darba laika dienās, kad Pasta salā notiks pasākumi. Savukārt maksas pasākumu apmeklētāji smilšu skulptūras varēs apskatīt, izmantojot pasākuma ieejas biļeti. Tuvākie pasākumi Pasta salā plānoti 23. jūnijā, kad norisināsies Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra izrāde «Skroderdienas Silmačos», un 30. jūnijā, kad notiks koncerts «Mana vasaras melodija».

Jāpiebilst, ka augustā smilšu skulptūru parka darba laiks darba dienās plānots no pulksten 10 līdz 21, savukārt brīvdienās – no pulksten 11 līdz 20.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Tiešām attēls

Jā, kur tad ir??????
Lietotāja lauķis attēls

Jau šogad slidotavai un estrādei Pasta salā tiks uzbūvēts jumts, kas ļaus būtiski pagarināt slidošanas sezonu un uzlabos komfortu brīvdabas pasākumu apmeklētājiem vasarā. Solīja pirms vēlēšanām. Kārtējie tukšie solījumi?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti