Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 9 °C Z-ZR vējš 6.1 m/s
Otrdiena, 2018. gada 25. SeptembrisVārda dienu svin: Rodrigo, Rauls

«Benefice» filmā māca dejot hiphopu

Jana Bahmane
«Ar aicinājumu piedalīties filmā mūs uzrunāja filmēšanas komandas pārstāvis, kas regulāri apmeklē «Benefices» koncertus un pozitīvi novērtē mūsu darbu. Šī bija mūsu pirmā pieredze filmas tapšanas procesā,» par dalību Vara Braslas filmā «Vectēvs, kas bīstamāks par datoru» stāsta deju studijas «Benefice» vadītāja Annika Andersone.

«Benefices» dejotājas filmas varonei māca dejot hiphopu. «Filmēšana šovasar notika uz Jelgavas kultūras nama skatuves. Process bija ļoti intensīvs – vairākkārt nācās pārfilmēt ainu no dažādiem skatpunktiem. Un, kaut arī filmēšanas process ilga vien aptuveni divas stundas, tas prasīja ļoti daudz enerģijas,» stāsta A.Andersone. Horeogrāfiju šai ainai izstrādāja A.Andersone sadarbībā ar «Benefices» skolotāju Eviju Ploni. «Mēs drīzāk izstrādājām dažādas kombinācijas – to pat nevarētu saukt par deju,» papildina «Benefices» vadītāja.

Jāatgādina, ka kinolente «Vectēvs, kas bīstamāks par datoru» stāsta par astoņgadnieka Oskara vasaras brīvdienām lauku mājās, kas izvēršas par nebeidzamu cīniņu ar vectēvu, bet vainagojas ar abu draudzību. Filmas pirmizrāde notika 17. augustā.

Foto: no «Benefices» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti