Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

Var pieteikties skolēnu rudens brīvlaika akcijai «Jundā»

Jana Bahmane
1.–6. klašu skolēnu vecāki savus bērnus var pieteikt bērnu un jauniešu centra «Junda» rudens brīvlaika akcijai. Tās dalībniekiem 23., 24. un 25. oktobrī būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, apmeklēt kinoteātri, kā arī pavadīt laiku svaigā gaisā nometnē «Lediņi».

«Jundas» skolēnu brīvlaika akcija 23. oktobrī sāksies ar «Dari dienu», kad no pulksten 12 līdz 16 Skolas ielā 2 interesenti varēs apmeklēt kādu no piecām piedāvātajām darbnīcām – 3D zīmēšanas, trases automodelisma, lego, keramikas un stikla apstrādes darbnīcu. «Katram dalībniekam, piesakoties brīvlaika akcijai, būs jāizvēlas viena visvairāk interesējošā darbnīca, kurā vēlas piedalīties,» skaidro «Jundas» pārstāve Linda Spalva. Dalības maksa par nodarbību ir 5 eiro, un cenā ietilpst arī ēdināšana.

Otrdiena, 24. oktobris, būs «Vēro diena», kad bērni varēs doties uz animācijas filmas «Lielās pēdas dēls» seansu kinoteātrī «Multikino». Pulcēšanās izbraukšanai pulksten 11.30 notiks pie «Jundas» Pasta ielā 32, bet atgriešanās paredzēta pulksten 16.30. Dalības maksa – 7 eiro. «Cenā ietilpst kinoteātra biļete un transports, taču ēdināšana šajā dienā nav paredzēta – bērni varēs paši iegādāties uzkodas kinoteātrī,» papildina L.Spalva.

Savukārt brīvlaika akcijas pēdējā jeb «Vari dienā» bērni aicināti doties uz nometnes vietu «Lediņi», kur notiks aktivitātes svaigā gaisā. Tur varēs arī piedalīties darbnīcā, izgatavojot kādu vērtīgu aksesuāru, un nobaudīt īpašo «Lediņu» zupu. Pulcēšanās izbraukšanai – pulksten 11.30 pie Pasta ielas «Jundas», bet atgriešanās paredzēta pulksten 16. Dalības maksa – 5 eiro. «Vari dienas» dalībnieki aicināti izvēlēties aktivitātēm un laikapstākļiem atbilstošu apģērbu.

Pieteikt bērnus «Jundas» rudens brīvlaika akcijai un veikt apmaksu vecāki  aicināti klātienē bērnu un jauniešu centrā «Junda» Pasta ielā 32. Jāpiebilst, ka katrā no brīvlaika akcijas dienām «Junda» varēs uzņemt līdz 50 dalībniekiem.

Foto: no JV arhīva

 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti