Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 11 °C D-DR vējš 2.8 m/s
Sestdiena, 2018. gada 23. JūnijsVārda dienu svin: Līga

Radoša un atraktīva – Kustīgā diena «Lediņos»

Jana Bahmane
Šodien bērnu un jauniešu centra «Junda» nometnē «Lediņi» tika aizvadīta brīvlaika akcijas Kustīgā diena – visas dienas garumā bērni varēja piedalīties radošās un sportiskās aktivitātēs.

«Mēs bieži piedalāmies «Jundas» brīvlaika akcijās, jo ikreiz ir jaunas aktivitātes un nodarbību tēmas,» stāsta māsas Elza un Marta Burkes. Meitenes priecājas par iespēju dienu pavadīt svaigā gaisā, jo pārsvarā sanāk būt mājās, un tur grūtāk saņemties pievērsties vērtīgām nodarbēm. Bērni varēja kāpt klinšu sienā, kā arī laisties ar trosi un piedalīties citos uzdevumos, kur ir nozīmīga izveicība. ««Lediņos» esmu bijis neskaitāmas reizes, un man šeit patīk, jo varu dienu pavadīt aktīvi. Sēžot mājās, es domāju – varētu pabraukāt ar riteni, bet tikpat labi varu arī uzspēlēt datorspēli, kurā arī ir riteņbraukšana,» atklāj 4. klases skolēns Raimonds Žuža. Bet viņa draugs Roberts Lejnieks, kurš mācās 3. klasē, kā lielāko ieguvumu no dalības «Jundas» brīvlaika akcijā min iespēju sastapt jaunus draugus – arī Raimondu viņš iepazinis «Lediņos». «Brīvlaikā es arī braukāju ar riteni un apmeklēju peldēšanas nodarbības,» papildina 3. klases skolēns.

Bērni varēja arī gūt ieskatu kokapstrādē, ar zāģa un zāģlādes palīdzību izgriežot dažādas koka formiņas, iemācīties no celofāna plēves izgatavot lidojošo pūķi.

5. klases skolniece Veronika Jefimova ar draudzeni labprāt arī izmantoja āra trenažierus, kas viņai šķiet lieliska nodarbe svaigā gaisā. «Bieži mēdzu pastaigāties Pasta salā – arī tur ir šādi trenažieri,» skaidro meitene. Veronika brīvlaikā arī tiekas ar draudzenēm un dodas kopīgās pastaigās.

Rīt «Jundas» brīvlaika akcijas dalībnieki dosies uz pasaku filmas «Skaistule un nezvērs» seansu kinoteātrī «Multikino», bet pirmajā aktivitāšu dienā bērni devās uz Ķemeriem, ciemojās Dabas aizsardzības pārvaldes Meža mājā, kā arī iepazina Ķemeru jūras piekrasti.

Foto: Austris Auziņš

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru