Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 11 °C D-DR vējš 2.8 m/s
Sestdiena, 2018. gada 23. JūnijsVārda dienu svin: Līga

Policija izsludina zīmējumu konkursu bērniem

Anastasija Miteniece
Valsts policija aicina pirmsskolas, sākumskolas un pamatskolas bērnus iesaistīties tematiskā zīmējumu konkursā par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanas bīstamību ceļu satiksmē.

Šī konkursa tēma bērniem ne tikai liks aizdomāties par jautājumiem, kas saistīti ar ātrumu un tā ievērošanu, bet jau bērnībā palīdzēs veidot izpratni par droša ātruma nozīmi ceļu satiksmē. No desmit piedāvātajiem vārdiem – ātrums, ceļš, drošība, satiksmes dalībnieks, ceļazīme, policists, satiksme, automašīna, velosipēds, krustojums – konkursa dalībniekam ir jāizvēlas vismaz trīs, kurus loģiski sasaistot, jāuzzīmē radošs zīmējums. Būtiski, ka tam jāiekļaujas A4 formāta lapas vienā pusē.

Lai piedalītos zīmējumu elektroniskajā izstādē, vecākiem bērna uzzīmētais darbs jāiesūta pa e-pastu san@vp.gov.lv. Papildus obligāti jānorāda  autora vārds, vecums, skola un darba nosaukums. Jāņem vērā, ka arī darba nosaukumā jāpielieto trīs iepriekš izvēlētie vārdi.

Zīmējumus var iesniegt līdz 28. aprīlim. Pēc tam visi iesūtītie darbiņi tiks publicēti Valsts policijas mājaslapā, kā arī oficiālajā Valsts policijas www.facebook.com lapā, kur ikviens tos varēs aplūkot.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru