Meklēšanas forma

Apmācies 7 °C DR vējš 4.1 m/s
Trešdiena, 2018. gada 26. SeptembrisVārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

«Pilsētas pasāžā» var novērtēt skolēnu zīmējumus

Ģirts Pommers
22. septembrī Latvijā jau tradicionāli notiks Olimpiskā diena, taču pirms tās Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) un Jelgavas Sporta servisa centrs skolēniem organizē zīmējumu konkursu, kura darbus no 20. septembra var gan apskatīt, gan par tiem nobalsot tirdzniecības centra «Pilsētas pasāža» otrajā stāvā.

Jāatgādina, ka zīmējumu konkurss «Mana sporta zāle dabā!» tiek organizēts pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem – līdz 6. Darbi ir izstādīti līdz 30. septembrim.

«Izstādē būs lasāma arī balsošanas informācija, kas principā ir ļoti vienkārša - apskatot visus darbus, jāizvēlas veiksmīgākais un balsošanas kastē jāatstāj lapiņa ar attiecīgā darba kārtas numuru. Lielāko balsu skaitu ieguvušais darbs tad arī būs Jelgavas konkursa uzvarētājs un tiks nosūtīts tālākai izvērtēšanai uz LOK. Izstādes godalgoto vietu ieguvēji saņems pārsteiguma balvas; visu izstādē izvietoto darbu autori saņems piemiņas balvas,» informē Jelgavas Sporta servisa centra sabiedrisko attiecību speciāliste Guna Trukšāne.

Foto: Austris Auziņš

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja flīze attēls

Kopš flīžu lēkāšanas tur neesmu bijusi un ceru neiet

Pievienot komentāru

Saistītie raksti