Meklēšanas forma

Skaidras debesis 20 °C A vējš 1.8 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 21. MaijsVārda dienu svin: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Pērnavā izzinās, kā strādā ar jauniešiem

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas pilsētas pašvaldība turpina īstenot projektu «Jelgava jauniešiem», lai sasniegtu Jaunatnes likumā noteikto mērķi – uzlabotu jauniešu dzīves kvalitāti. Projekta gaitā 2. jūnijā paredzēta pieredzes apmaiņas vizīte Pērnavā, kurā aicināti doties Jelgavas jaunieši, speciālisti darbā ar jauniešiem, nozaru speciālisti, NVO pārstāvji un citi interesenti, informē Sabiedrības integrācijas pārvaldē. Pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam var līdz 29. maijam.

Pieredzes apmaiņas vizītes laikā dalībnieki iepazīsies ar labās prakses piemēriem Pērnavā – plānots pārrunāt Pērnavas jauniešiem aktuālos un saistošos jautājumus, apspriest sistēmu darbā ar jauniešiem, jauniešu līdzdalības iespējas, jauniešu sasniegumus un izaicinājumus Pērnavā. Vizītes laikā ar savu pieredzi darbā ar jauniešiem dalīsies Pērnavas domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un jaunatnes jomā Jans Mets, Pērnavas Jauniešu domes priekšsēdētāja Laura Kiviselga, Pērnavas Jauniešu centra vadītāja Annelija Reja un citi speciālisti, stāsta Sabiedrības integrācijas pārvaldē.

Piedalīties pieredzes apmaiņas vizītē var Jelgavas pilsētas jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem – īpaši jaunieši no sociālās atstumtības riska grupām: jaunieši no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, kā arī jaunieši ar zemiem ienākumiem –, jaunatnes darbinieki, NVO pārstāvji, pašvaldību institūciju darbinieki, jauniešu līderi un citi interesenti.

Pieteiktie dalībai pieredzes apmaiņas vizītē var līdz 29. maijam, pa e-pastu jelena.grisle@dome.jelgava.lv nosūtot savu vārdu, uzvārdu, organizācijas/mācību iestādes nosaukumu, mobilā tālruņa numuru. Plānots, ka pieredzes apmaiņas vizītē dosies 25 personas, kurām līdzi jāņem pase, nepilngadīgām personām – notariāli apstiprināta vecāku atļauja. Izbraukšana ar kopīgu transportu 2. jūnijā pulksten 8 no Sabiedrības integrācijas pārvaldes Sarmas ielā 4.

Projekts «Jelgava jauniešiem» tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru