Meklēšanas forma

Apmācies 7 °C DR vējš 4.1 m/s
Trešdiena, 2018. gada 26. SeptembrisVārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Konkursā veicinās bērnu izpratni par drošību internetā

www.jelgavasvestnesis.lv
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) izsludina konkursu skolēniem, aicinot veidot plakātus par tēmu vardarbība interneta vidē. Konkursā var piedalīties ikviens vispārizglītojošās vai profesionālās izglītības iestādes audzēknis, sākot no 5. klases, informē Labklājības ministrijas pārstāvis Egils Zariņš.

Konkursa mērķis ir vairot bērnu un jauniešu izpratni par drošību interneta vidē, un konkursa dalībnieki ir aicināti izstrādāt plakātu, pievienojot tam īsu aprakstu par darba veidošanā izmantotajiem tehniskajiem paņēmieniem. Darbus vērtēšanas komisija vērtēs pēc to atbilstības konkursa mērķim un prasībām, ņemot vērā darba ideju, vizuālo noformējumu un izmantotos izteiksmes līdzekļus, teikts konkursa nolikumā.

Plakātus interesenti līdz 6. oktobrim aicināti sūtīt pa e-pasta adresi taivo.trams@bti.gov.lv ar norādi «Plakātu konkurss par vardarbību internetā» vai pa pastu: Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija, Ventspils iela 53, Rīga, LV-1002. Darbam jāpievieno informācija par darba autoru, norādot iesniedzēja vārdu un uzvārdu, klasi, izglītības iestādes adresi un kontaktinformāciju.

Labāko darbu apbalvošana 19. oktobrī notiks kustības «Draudzīga skola» konferences laikā.

Sīkāka informācija par konkursu atrodama VBTAI mājaslapā www.bti.gov.lv, sadaļā «Konkursi».

Foto: dare2go.com

Viedokļi

Pievienot komentāru