Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C A-ZA vējš 3.2 m/s
Piektdiena, 2018. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Izsludina Ledus skulptūru festivāla kolāžu konkursu skolēniem

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Kultūra» aicina 1.–4. klašu skolēnus piedalīties kolāžu konkursā «Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā», iesūtot kolektīvi veidotas kolāžas A2 formātā par šāgada festivāla tēmu «Sapņi». Konkursa uzvarētāji saņems ielūgumus uz festivālu. Pirmās divas kolāžas jau ir saņemtas.

Konkursa mērķis ir atbalstīt un veicināt bērnu radošās izpausmes vizuālajā mākslā, sniedzot iespēju nostiprināt esošās un iegūt jaunas zināšanas par Ledus skulptūru festivālu, veicināt patriotismu un aktualizēt valsts simtgades svinības, tādēļ darbos vēlams caurvīt patriotisko tematiku, teikts kolāžu konkursa nolikumā.

Lai piedalītos konkursā, klasei ir jāizpilda radošais uzdevums – uz vienas A2 lapas jāizveido kolāža par festivāla tēmu «Sapņi» – katra klase drīkst iesniegt vienu darbu.

Darbus līdz 2018. gada 18. janvāra pulksten 12 var iesniegt Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» dežurantam K.Barona ielā 6 ar norādi «Gundaram Caunem» vai sūtīt pa pastu (pasta zīmogs – 16.01.2018) – JPPI «Kultūra», K.Barona iela 6, Jelgava LV–3001 – ar norādi «Skolēnu kolāžu konkursam «Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā»».

Konkursa uzvarētāji saņems apmaksātu braucienu visai klasei uz 20. Starptautisko ledus skulptūru festivālu Jelgavā, bet, ja pirmo vietu iegūs klase no Jelgavas, tā balvā saņems autobusa pakalpojumus klases ekskursijai, kā arī ielūgumus uz 20. Starptautisko ledus skulptūru festivālu.

Jāatgādina, ka no 9. līdz 11. februārim Jelgavā jau 20. reizi notiks Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls, kurā piedalīsies 30 profesionāli žūrijas komisijas apstiprināti tēlnieki no desmit valstīm. Tēlnieku uzdevums šoreiz būs ledus skulptūrās attēlot tēmu «Sapņi».

KONKURSA NOLIKUMS

Foto: no «Kultūras» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti