Meklēšanas forma

Apmācies 7 °C DR vējš 4.1 m/s
Trešdiena, 2018. gada 26. SeptembrisVārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

«Cepumā» viesosies grupas «The Sound Poets» solists Jānis Aišpurs

www.jelgavasvestnesis.lv
Sarunu cikla «Cepums ar slavenību» 5. sezonu ievadīs tikšanās ar grupas «The Sound Poets» solistu Jāni Aišpuru, kas 9. oktobrī pulksten 18 notiks bistro «Silva» konferenču zālē, Driksas ielā 9. Pasākumu bez maksas aicināts apmeklēt ikviens interesents.

Grupas «The Sound Poets» pirmsākumi meklējami jau 2006. gadā, kad tā tika dibināta ar nosaukumu «Smaragda pilsētas burvji», bet no 2011. gada grupa ir pazīstama ar nosaukumu «The Sound Poets». Grupas izdotais albums «Pulsē» saņēmis «Zelta mikrofona» balvu, bet dziesma «Kalniem pāri» kopā ar solistu J.Aišpuru izpildīta XI Skolēnu dziesmu un deju svētku noslēguma koncertā. «Īsi pirms Latvijā izsludinātās akustisko koncertu ziemas sērijas «Joprojām» Jānis Aišpurs viesosies sarunu ciklā «Cepums ar slavenību» – būs iedvesmojoši stāsti par to, kā sekot saviem sapņiem un kā no darba bankā nonākt līdz lielajai Dziesmu svētku skatuvei,» pasākumu apmeklēt aicina «Kultūras un mākslas centra «Nātre»» pārstāve Dace Indrika.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc interesenti vecumā no 15 līdz 35 gadiem aicināti pieteikties tiešsaistē . Sekot līdzi jaunumiem var feisbuka un draugiem.lv lapā «Cepums ar slavenību» un tviterī – @Cepums Jelgava.

Sarunu ciklu «Cepums ar slavenību» organizē biedrība «Kultūras un mākslas centrs «Nātre»» sadarbībā ar kafejnīcu «Silva».

Foto: no The Sound Poets arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti