Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 16 °C R-DR vējš 4 m/s
Piektdiena, 2018. gada 20. AprīlisVārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

«Carnival Youth» rīkos koncertu Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā

Anastasija Miteniece
Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas audzēkņi «ZZ Čempionāta» 11. sezonai ir pieteikuši procentuāli vislielāko klašu skaitu, tādējādi izcīnot aktīvākās skolas titulu. Balvā ģimnāzija guva iespēju mācību gada beigās savā skolā rīkot jauniešu grupas «Carnival Youth» akustisko koncertu. Skola apstiprinājusi arī izvēlēto koncerta norises laiku – 31. maija pulksten astoņi vakarā.

«ZZ Čempionāta» sabiedrisko attiecību speciāliste Jūlija Vasiļjeva stāsta, ka Spīdolas ģimnāzijas izvēlētais datums sakrīt ar skolas pēdējās mācību dienas pasākumu, tādēļ sacensību organizatori ar jauniešu grupu «Carnival Youth» pievienosies un integrēsies vakarā ar savu koncertprogrammu.

Kopumā «ZZ Čempionātam» šogad reģistrējušās 1685 klases. Uz «ZZ Čempionāta» reģionālajiem pusfināliem dosies 540 klases. Šogad tie 20. un 21. aprīlī norisināsies Daugavpilī, 27. un 28. aprīlī – Valmierā, 10. un 11. maijā – Liepājā. Šajā posmā komandas sadalīs 126 ceļazīmes uz finālu. Cīņā par galveno balvu dosies arī 12 Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas klases, sešām klasēm startējot pusfinālos Valmierā un Liepājā un sešām klasēm – Digitālajā pusfinālā. Digitālais pusfināls ir «ZZ Čempionāta» 11. sezonas īpašais jaunums. Uzaicinājumu tajā piedalīties saņēma vēl 540 klases, no kurām 54 komandas varēs pretendēt uz «ZZ Festivāla», kas jau 27. maijā norisināsies Jūrmalas pludmalē, ceļazīmi.

Kopumā no Zemgales reģiona šogad saņemts 241 pieteikums, informē organizatori. Iepazīties ar pilnu «ZZ Čempionāta» pusfinālistu sarakstu iespējams spēļu mājaslapā www.zzcempionats.lv.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti