Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 1 °C A-DA vējš 1.5 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 23. AprīlisVārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Brīvlaikā tiekas spēļu pēcpusdienās

www.jelgavasvestnesis.lv
«Bērniem īpaši patīk radošās darbnīcas, bet papildus tām šajā brīvlaikā pirmo reizi aicinām interesentus bibliotēkā spēlēt arī dažādas galda spēles,» par aktivitātēm skolēnu brīvlaikā stāsta Jelgavas pilsētas bibliotēkas bibliotekāre Tatjana Voropaja.

Šodien bērni varēja iemācīties izgatavot apsveikuma kartītes. «Es uztaisīju apsveikuma kartīti, ko dāvināšu savai māsīcai – viņai drīz būs dzimšanas diena,» stāsta 3. klases skolniece Lauma. Meitene atklāj, ka, ejot mājās, paņems arī kādu grāmatu, jo labprāt lasa ne vien skolā, bet arī mājās. «Man patīk piedzīvojumu grāmatas. Viena no labākajām grāmatām, ko pēdējā laikā esmu izlasījusi, ir «Šarlotes tīkls», ko sarakstījis Elvins Brūks Vaits,» tā meitene. Bet dvīņubrāļi Ralfs un Pāvils šodien priekšroku deva galda spēlēm – īpaši pirmklasniekiem patika galda golfs un spēle «101 dalmācietis». «Šodien atnācām uz bibliotēku, jo mums teica, ka šeit būs rotaļas,» atklāj brāļi, taču puiši mēdz apmeklēt arī skolas bibliotēku. «Protams, ka puiši labprātīgāk skatās multfilmas, taču vectēvs liek sākumā izlasīt pasaku – tā ir laba motivācija lasīšanas veicināšanai,» ar smaidu piebilst Ralfa un Pāvila vecāmāte.

Spēļu pēcpusdienas līdz 17. martam notiks bibliotēkas daiļliteratūras abonementā, 1. stāvā. Aktivitātes no pulksten 13 līdz 15 bez maksas aicināts apmeklēt ikviens interesents.

Foto: Austris Auziņš

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru