Meklēšanas forma

Apmācies 7 °C DR vējš 4.1 m/s
Trešdiena, 2018. gada 26. SeptembrisVārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Spīdolas ģimnāzijas skolotāja iegūst «Iedvesmojošākās skolotājas» titulu

www.jelgavasvestnesis.lv
Noslēgusies jau otrā iniciatīva «Iedvesmojošākais skolotājs», kurā šogad saņemti aptuveni simts skolēnu stāsti par skolotājiem, kas iedvesmo. Latvijā kopumā «Iedvesmojošākā skolotāja» tituls piešķirts desmit pedagogiem, kuri iedvesmo ne vien audzēkņus un kolēģus, bet arī pārējo sabiedrību – to vidū arī Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas estētikas skolotāja Elīna Apsīte.

«No skolas gadiem visspilgtāk atceros nevis stundas, klases vakarus, olimpiādes vai ekskursijas, bet cilvēkus – savus klasesbiedrus un, protams, skolotājus, kuri man palīdzēja izaugt par personību, izprast svarīgākās vērtības un noteikt mērķus. Iniciatīvas «Iedvesmojošākais skolotājs» ideja nav tikai balsojumā un dāvanās – mēs vēlējāmies sniegt esošajiem un nu jau bijušajiem skolēniem iespēju pateikties saviem skolotājiem, kuri viņus ir mācījuši, iedvesmojoši un iedrošinājuši,» stāsta «Zelta Zivtiņas» zīmola vadītājs Agris Rencis.

Skolotāju E.Apsīti jaunieši raksturo ar vārdiem «pozitīvisms», «radošums», «spožums», «motivācija» un «iedvesma». «Elīna ir Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas radošais gars – viņa ļauj mums izpausties, pierādīt sevi un iemāca iemīlēt katru sekundi, ko pavadām uz skatuves. Skolotājas Elīnas pieeja mācībām ir apbrīnojami oriģināla, kas ļauj katram skolēnam labāk izprast sevi un pārējos. Kā jau zinām, atrodoties uz skatuves, tevī raisās bailes, nepatika, izmisums un nemiers, taču Elīnai Apsītei ir tādas kā burvju spējas, kas bailēm, šaubām un mulsumam liek pazust, un ticiet vai nē – tās tiešām pazūd. Skolotāja Elīna ir motivācijas un iedvesmas roze, kas mums, mazajiem asniņiem, ļauj izaugt arvien lielākiem pieredzē un gudrībā,» skolotāju raksturo Jelgavas Spīdolas skolniece Līva Ašmane.

Iniciatīvu «Iedvesmojošākais skolotājs» īstenoja mobilo sakaru operators «Zelta Zivtiņa» sadarbībā ar telekomunikāciju kompāniju «Samsung».  

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti