Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

Spīdolas ģimnāzija – Latvijas skolu reitinga 8. vietā

www.jelgavasvestnesis.lv
Ata Kronvalda fonda 2017. gada Latvijas skolu reitingā, kurā vērtē skolēnu sekmes mācību priekšmetu olimpiādēs, šogad iekļautas piecas Jelgavas izglītības iestādes – Spīdolas ģimnāzija, Valsts ģimnāzija, Tehnoloģiju vidusskola, 4. un 5. vidusskola.

Latvijas skolu reitingā izglītības iestādes iedala pēc izglītojamo skaita – «lielajās skolās», kur vidusskolēnu skaits ir lielāks par 100, un «mazajās skolās», kur vidusskolēnu skaits ir mazāks par 100 skolēniem. «Lielo skolu» konkurencē augstāko novērtējumu Jelgavas skolu vidū guvusi Spīdolas ģimnāzija, kas ierindojas reitinga 8. vietā. Jelgavas Valsts ģimnāzija atzīta par 54. labāko skolu, bet Tehnoloģiju vidusskola ierindojas 86. vietā. Savukārt «mazo skolu» reitingā iekļauta 4. vidusskola, kas ar Rēzeknes 6. vidusskolu un Baltinavas vidusskolu dala 16.–18. vietu, bet 5. vidusskola ierindojas 39. vietā.

A.Kronvalda fonds ir neatkarīga sabiedriska organizācija, kuras uzdevums ir Latvijas talantīgāko skolēnu apzināšana un viņu izglītības sekmēšana. Ar savu darbību fonds vēlas palīdzēt valstij un sabiedrībai izaudzināt talantīgos skolēnus, kas nākotnē būs valsts intelektuālais balsts.

Latvijas skolu reitings 2017

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti