Meklēšanas forma

Skaidras debesis -6 °C Z vējš 2.1 m/s
Sestdiena, 2018. gada 17. MartsVārda dienu svin: Ģertrūde, Gerda

Rīt – LLU Uzņemšanas nakts

www.jelgavasvestnesis.lv
Rīt, 11. jūlijā, Jelgavas pilī norisināsies Uzņemšanas nakts, kas ir pēdējā iespēja studētgribētājiem pieteikties studijām LLU, kā arī ikvienā citā augstskolā Latvijā, kas iekļauta vienotās uzņemšanas sistēmā www.latvija.lv. Uzņemšanas nakts laikā no pulksten 20 līdz 24 pieteikumus studijām pieņems Jelgavas pilī.

Uzņemšanas nakts Jelgavā šogad norisināsies jau 10. reizi. «Tā ir unikāla iespēja studētgribētājiem ārpus darba laika pieteikties studijām LLU pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju programmās, kā arī to augstskolu programmās, kuras pieslēgušās vienotajai elektroniskās uzņemšanas sistēmai portālā www.latvija.lv. Turklāt LLU Jelgavas pils būs vienīgā vieta Latvijā, kur pēdējās uzņemšanas stundās jau izveidotajos un apstiprinātajos pieteikumos vēl varēs veikt izmaiņas – vai nu mainot studiju prioritātes, vai pievienojot jaunas,» skaidro LLU pārstāve Lana Janmere.

L.Janmere papildina – iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka šādu iespēju lielākoties izmanto vai nu topošie maģistranti, kuri piesakās LLU maģistra programmām, vai jaunieši, kas jau iepriekš ir izveidojuši pamatstudiju pieteikumu un vēlas to izmainīt. Līdz ar to Jelgavas pili naktī apmeklē ne tikai studētgribētāji no vietējā reģiona, bet no visas Latvijas.

Uzņemšanas naktī ikviens interesents varēs ne vien pieteikties studijām, bet arī izbaudīt Jelgavas pils majestātiskumu un senatnīgos gaiteņus, kuros tieši šajā naktī, iespējams, atdzīvosies savulaik hercogiem iemīļotas aktivitātes.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti