Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 9 °C Z-ZR vējš 6.1 m/s
Otrdiena, 2018. gada 25. SeptembrisVārda dienu svin: Rodrigo, Rauls

LU Valsts ģimnāzijai pasniedz Gada balvu

Jana Bahmane
Latvijas Universitāte (LU) pasniegusi ikgadējās LU Gada balvas – par devumu studentu saimes papildināšanā godinātas 12 Latvijas izglītības iestādes, tostarp arī Jelgavas Valsts ģimnāzija.

«Valsts ģimnāzija saņēma balvu par ieguldīto darbu jauno studentu sagatavošanā – 2016. gadā LU saimi papildināja 15 mūsu skolas absolventi,» stāsta Jelgavas Valsts ģimnāzijas direktore Inese Bandeniece. Viņa norāda, ka LU ir viena no ģimnāzijas absolventu visbiežāk izvēlētajām augstskolām – līdzīga interese ir arī par LLU, Rīgas Stradiņa universitāti un Rīgas Tehnisko universitāti. «Katru gadu ģimnāzijas absolventu skaits ir mainīgs, tādēļ mainās arī to absolventu skaits, kuri pēc skolas dodas studēt uz Latvijas Universitāti, taču vairāku gadu garumā populārākās Latvijas Universitātes fakultātes mūsu absolventu vidū ir Juridiskā, Sociālo zinātņu, Biznesa, vadības un ekonomikas, kā arī Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte,» tā I.Bandeniece.

«Latvijas Universitātes Gada skolu balvu piešķir, lai izceltu un atbalstītu tās Latvijas skolas, kas devušas ievērojamu ieguldījumu skolēnu sagatavošanā studijām LU, papildinot studentu saimi,» skaidro LU pārstāve Sabīne Spurķe. Viņa norāda, ka šogad gada balvu saņēma 11 skolas, kuru absolventi visvairāk ir papildinājuši LU studentu saimi, un vēl viena skola – par teicamiem absolventu sasniegumiem studijās.
«Mums ir izveidojusies laba sadarbība arī ar LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru, kas sniedz ģimnāzijai atbalstu metodiskajā darbā un skolotāju izglītošanā,» stāsta Jelgavas Valsts ģimnāzijas direktore. Viņa piebilst, ka pirms trim gadiem LU godināja arī ilggadējo Valsts ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāju Rutu Rulli, pasniedzot viņai Gada skolotāja balvu par ieguldījumu skolēnu sagatavošanā studijām LU.

Foto: publicitātes

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti