Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 12 °C DR vējš 4.9 m/s
Piektdiena, 2018. gada 22. JūnijsVārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

LLU sācies vasaras izlaidumu laiks

Ģirts Pommers
Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) sākušies fakultāšu izlaidumi, kuros pēc veiksmīgas eksāmenu nokārtošanas un studiju noslēgumu darbu aizstāvēšanas diplomu saņems provizoriski 720 absolventu, no tiem 540 bakalauri un 180 maģistri.

Šī gada izlaidumu sēriju uzsāka 129 Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes (ESAF) absolventi, kuri diplomus saņēma 17. jūnijā, bet šodien, 19. jūnijā, izlaidums notika Tehniskās fakultātes absolventiem.

Kā nākamie 20. jūnijā diplomus saņems Vides un būvzinātņu fakultātes, kā arī Pārtikas tehnoloģijas fakultātes absolventi, 21. jūnijā – Informācijas tehnoloģiju fakultātes un Meža fakultātes absolventi, 22. jūnijā – Lauksaimniecības fakultātes absolventi. Izlaidumu laiks noslēgsies ar Veterinārmedicīnas fakultātes izlaidumu 27. jūnijā. Visi izlaidumi notiks Jelgavas pils Aulā.

Absolventu vidū ir piecas izcilības diploma ieguvējas – no Tehniskās fakultātes (1), Pārtikas tehnoloģijas fakultātes (1) un Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes (3). Viena no tām ir jelgavniece Zane Osīte, kura vidējo izglītību ieguvusi Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā un turpinājusi izglītoties ESAF studiju programmā «Komercdarbība un uzņēmuma vadība». Zanes vidējā svērtā atzīme studiju laikā sasniedza 8,8 balles. Studente profesionālā bakalaura grāda iegūšanai izstrādāja noslēguma darbu «SIA «Infigo» darbības uzsākšanas biznesa plāns», kas novērtēts ar 9 ballēm.

LLU izcilības diplomu pasniedz absolventiem, kuriem studiju laikā vismaz 75 procenti no atzīmēm bijušas 9 vai 10 un nav vērtējumu, kas zemāki par 7 ballēm. Tāpat diploma pretendentam valsts eksāmeni vai studiju noslēguma darbi jāaizstāv uz 9 vai 10 ballēm. Izcilības jeb «sarkanais diploms» ir pierādījums jauniešu augstajām darba spējām, disciplīnai un nopietnajai attieksmei pret studiju darbu.

Foto: Austris Auziņš

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru